Agrafki, spinacze, pinezki, czyli drobne i niezbędne akcesoria biurowe

pinezki Sigma (źródło:makro.pl)
pinezki Sigma (źródło:makro.pl)

Poszukujecie artykułów biurowych, takich jak pinezki, klipy czy spinacze? Lubicie mieć wszystkie niezbędne akcesoria zawsze pod ręką? Polecam wyposażenia biura w hurtowni  artykułów biurowych, bo czeka na Was wiele niebywałych promocji i rabatów. Zawsze możecie liczyć na gratisy. Chyba nie muszę Was specjalnie przekonywać do promocji, bo sami wiecie jakie są ich korzyści dla firmy. Dziś na tapecie drobne akcesoria biurowe, które ułatwiają nam codzienne czynności.

Przypinanie

W każdym biurze, domu czy szkole przydadzą się pinezki. Te niewielkie akcesoria biurowe pozwalają na ulokowanie ogłoszenia, planu lub harmonogramu w widocznym miejscu w pracy – czy to na tablicy korkowej czy na ścianie. Większość z nich wykonana jest z metalu lub plastiku i innych tworzyw sztucznych. W ofercie sklepów z artykułami i wyposażeniem dla firm znajdziecie różne modele pinesek różniące się nie tylko kolorem, ale również długością szpilki. Te krótkie sprawdzą się do przypinania papieru na niewielką powierzchnię, i to bez użycia młotka. Dobrej jakości pinezki znajdziecie w ofercie marki Aro i Sigma.

zszywki Sigma (źródło:pinterest)
zszywki Sigma (źródło:makro.pl)

Spinanie

Jak się domyślacie, drugim akcesorium do biura niezbędnych podczas archiwizacji dokumentów są spinacze. Kolorowa gama artykułów sprzyja gromadzeniu, porządkowaniu i układaniu akt i innych papierów. Większość produktów dostępnych na rynku jest niklowana, odporna na korozję i wytrzymała na zniekształcenia.

spinacze Sigma (źródło:makro.pl)
spinacze Sigma (źródło:makro.pl)

Zszywanie

Do archiwizacji przydadzą się Wam również zszywki. Najlepsze będą od następujących producentów: Leitz, Maped i Sigma, bo są wyjątkowo trwałe i mocne. Na rynku artykułów biurowych macie do dyspozycji dwa rodzaje zszywek: aktowe i zwykłe. Te pierwsze nadają się do specjalnych zszywaczy nożycowych. Te drugie są wkładem do prostych i standardowych modeli biurowych (takich, które mogą złączyć około 30 arkuszy papieru jednocześnie).

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *