Akcesoria szkolne Crayola

Wrzesień na moim blogu upłynie pod hasłem „wyprawka szkolna dla dziecka”. Wiele rodziców dopiero na początku tego miesiąca kompletuje artykuły biurowe. Niektórzy czekają na listy artykułów szkolnych, sporządzone przez nauczycieli – dotyczy do szczególnie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  Solidne artykuły biurowe to wydatek niekiedy na lata. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę tych produktów. Jeżeli tylko pozwala nam portfel, zainwestujmy w dobrej jakości akcesoria. Dziś na tapecie amerykańska marka Crayola, znana na rynku z wysokiej jakości zestawów szkolnych.

Najbardziej znane na świecie kredki

Firma Crayola powstała w latach 80. XX wieku i od początku zasłynęła z produkcji kredek wysokiej jakości. Później w jej ofercie pojawiły się także kolorowe ołówki, markery, farby, modelina oraz flamastry.  Wszystkie akcesoria szkolne sprzedawane przez Crayola uznawane są za produkty nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. Stąd w Stanach Zjednoczonych kredki Crayola są w posiadaniu wszystkich dzieci, jak niegdyś w Polsce kredki Bambino. Te kultowe artykuły do malowania i rysowania znają uczniowie na całym świecie. Są to kredki pastelowe sprzedawane niegdyś w zestawach Classpack, zawierające w opakowaniu całą gamę kolorów. Niektóre zestawy mają nawet 200 odcieni, w tym kredki dające efekty specjalne, jak neonowe lub brokatowe !!!

źródło: http://www.crayola.pl
źródło: http://www.crayola.pl

Zestawy szkolne Crayola

Organizując wyprawkę szkolną, warto zdecydować się na zakup kredek Crayola, które mimo że nie należą do najtańszych na polskim rynku (pudeło 12 kredek to wydatek rzędu ok. 30 złotych), posłużą dziecku przez kilka lat. Kredki świecowe mają wyjątkowe „żywe” i ostre kolory, nie blakną na papierze i nie kruszą się podczas użytkowania.  Kredki świecowe Crayola przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia, zatem można je kupić nawet takiemu maluchowi, bez obaw, że będą niebezpieczne dla zdrowia. Produkty te bowiem przeszły atesty, dzięki czemu możemy być spokojni. Crayola oferuje także kredki ołówkowe wypełnione niezwykle twardym rysikiem oraz kredki brokatowe. Wygodnym rozwiązaniem dla rodzica jest zakup gotowego zestawu artykułów biurowych Crayola, np. walizki z kredkami (zarówno ołówkowymi, jak i świecowymi), markerami i flamastrami. Taki gotowy zestaw do malowania to wspaniały prezent dla dziecka. W ofercie producenta znajdują się walizki z artykułami szkolnymi do rysowania,  zestawy z samymi kredkami lub markerami.

źródło: http://www.crayola.pl
źródło: http://www.crayola.pl
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *