Artykuły biurowe Aro

AROTanie nie znaczy złe – nasuwają się na usta słowa po zakupie kilku artykułów biurowych firmy od Aro. Marka jest mi znana od kiedy zobaczyłem reklamę „Bierz w ciemno! Do swojego sklepu” – chyba tak brzmiało hasło reklamowe. Myślałem, że producent oferuje głównie artykuły spożywcze i higieniczne. Ku mojemu zdziwieniu, okazało się, że Aro ma sprzedaży  także wyposażenie do biur, m.in. segregatory, markery, pinezki i zakreślacze. Tani papier  biurowy od Aro okazał się idealny do robienie codziennych notatek.

Tanie papiery fotograficzne i nie tylko

Pewnie wielu z was powie – notatnik notatnikiem, dla mnie jednak najważniejsze jest to, że nie zapłaciłem kilkunastu złotych za 50 kartek zeszyty. Aro bowiem ma w sprzedaży notesy po kilka złotych. Dobrej jakości jest także papier fotograficzny, który równie mnie zainteresowała ze względu na korzystną cenę. W mojej pracy drukuję wiele zdjęć na prezentacje i konferencje.

biurowe-aro-notatnik

Dobre markery i zakreślacze

Z czystym sumieniem mogę także polecić markery permanentne, które sprawdzają się podczas spotkań biznesowych oraz codziennej pracy. Bez dobrego markera ani rusz. Zaznaczanie, podkreślanie, kreślenie – weszło mi już w krew. Staram się minimalizować koszty i szukać oszczędności gdzie tylko się da. Po co mam przepłać w tym miesiącu, skoro w Makro mogę znaleźć bardzo tanie akcesoria biurowe. Może nie wyposażę się w swoje ulubione pióra i długopisy (Aro nie ma ich w ofercie), ale zawsze mogę liczyć na inne akcesoria. Ostatnio kupiłem także spinacze, pinezki i szpilki. Małe rzeczy a jakże przydatne na co dzień.

biurowe-aro-papier-foto

Nie logo świadczy o jakości akcesorium do biura

Kiedyś kupowałam produkty tylko ze znanym logiem. Od kilku lat to się zmieniło, nie zależy, aby na notesie, papierze czy segregatorze znalazło się markowe logo. Najważniejsza jest dla mnie jakość (wiem, że to banalne), a w tym przypadku Aro zasługuje na uwagę. Aro oferuje bardzo tanie akcesoria biurowe, które ze względu na cenę zasługują na uwagę. Podobno godne polecenia są także niektóre kosmetyki i detergenty (najtańsze na rynku mydło w płynie).  Może jeszcze je kiedyś wypróbuję.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *