Bez dziurkacza ani rusz

dziurkacze ozdobne
dziurkacze ozdobne

Do archiwizacji biurowej potrzebujemy wielu akcesoriów, które będziemy mieli zawsze pod ręką. Artykuły do przechowywania materiałów i faktur ułatwiają nam codzienną pracę i pozwalają zachować porządek. Do układania treści w segregatorach potrzebne będą dziurkacze – tłoczące i wycinające artykuły biurowe działające na zasadzie dźwigni. Dziurkacz to nieodzowny kompan każdego segregatora.

dziurkacz leitz
dziurkacz leitz

Do codziennej pracy

Dziurkacze standardowe kupimy w wielu sklepach internetowych. Zwykle posiadają metalową konstrukcję, ergonomiczny uchwyt i potrafią podziurkować około 40 kartek na raz. Takiego rodzaju akcesoria biurowe oferuje znana na rynku firma Leitz. Niektóre modele posiadają antypoślizgową powłokę, co dodatkowo zabezpiecza przez zarysowaniem mebli. Większość dziurkaczy ma bardzo ostre nożyki pozwalające zrobić otwory w papierze o dużej gramaturze. Niektóre produkty mają gwarancję na 10 lat. Znajdziemy je na stronie biura MAKRO.

Do zadań specjalnych

dziurkacze ozdobne
dziurkacze ozdobne

Dziurkacze niestandardowe posiadają bardzo długie ramię pozwalające wywołać mniejszą siłę nacisku na papierze. To super mocne urządzenia, które nigdy nas nie zawiodą. Zwykle są przeznaczone do biur, gdzie dziurkuje się dużo i często. Bez dużego wysiłku możemy archiwizować stosy dokumentów i faktur. Dziurkacze z długim ramieniem posiadają wymienne ostrza zapasowe, pozwalające na samodzielną wymianę. Tego rodzaju akcesoria służą w naszym biurze przez lata. Równie popularne są także dziurkacze ozdobne, które użyjemy do dekoracji szkolnych i biurowych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *