Biurowe kosze na śmieci

kosze-z-pedałem-akcesoriawbiurze-plOrganizacja pracy wymaga ciągłego pozbywania się niepotrzebnych elementów z biurka, segregatorów i teczek. Kosze na śmieci w warunkach biurowych to akcesorium niezbędne. Najlepiej, aby w jednym pomieszczeniu biurowym znalazło się kilka artykułów tego rodzaju. Przydarzą się kosze na papier i ścinki, kosze na produkty pochodzące z niszczarki oraz kosze do kuchni i łazienki firmowej. To zakup niewymagający dużych nakładów finansowych, ale i ułatwiający życie wielu pracownikom. Poniżej prezentuje kilka modeli artykułów biurowych służących do segregowania i magazynowania śmieci w pracy.

kosze-na-papier-akcesoriawbiurze-plKosze na papier wykonane są najczęściej z tworzywa sztucznego, m.in. plastiku. To ażurowe artykuły biurowe, które najlepiej sprawdzają się do magazynowania papieru – zarówno niewielkich ścinek, jak i dużych arkuszy. Są odporne na pękanie, lekkie i dość duże (16 lub 12 litrów). Znajdują zastosowanie również w domu i innych pomieszczeniach użytkowych. Przykładowy kosz z siatki kosztuje około 17 złotych (model Sigma dostępny w hurtowni Makro Cash&Carry).

kosze-aro-akcesoriawbiurze-plInnym rozwiązaniem dla biur są plastikowe kosze na śmieci. Możemy postawić je w kuchni pod zlewem, w pokoju, w sali konferencyjnej oraz łazience. Otwierane są za pomocą obrotowej pokrywy. Możemy przechowywać w nim pozostałości po śniadaniu i inne resztki jedzenia. Zawartość kosza jest ciągle zamknięta i niewidoczna dla oka pracownika firmy. Kosze plastikowe oferuje firma Aro o pojemności 25 litrów.

Do łazienek w biurze najlepsze będą kosze metalowe z pedałem. Zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyposażone zostały w wyjmowany plastikowy pojemnik. Zapewniają zachowanie higieny w biurze. Najtańsze kosze z pedałem kupimy już za około 50 zł od firmy Tarrington House.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *