Biurowy ekspres do kawy

kawa-akcesoriawbiurze-plWyposażenie biura to nie tylko wszelkiego rodzaju artykuły papiernicze, meble i akcesoria. To również sprzęt AGD, bez którego nie wyobrażamy sobie dnia w pracy. Jak tu pracować bez dobrej kawusi? Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy – jak istotne znaczenie odrywa posiadanie AGD w realiach biurowych. Dopiero w sytuacji deficytowej, np. kiedy zepsuje się nam ekspres do kawy, zauważamy konieczność posiadania AGD. Może warto od razu zainwestować w dobry sprzęt AGD i smakować kawy jak z włoskiej restauracji? Jeżeli lubicie kawę parzoną w tradycyjny sposób, polecam zakup ekspresu przelewowego. Dla miłośników kawy przypominającej w smaku kupioną w kawiarni, proponuję ekspres automatyczny.

ekspres-akcesoriawbiurze-plPopsuty sprzęt AGD w pracy motywuje do działania. Postanowiłem poszukać najlepszego ekspresu do kawy dla moich pracowników biurowych. Zrobiłam krótkie rozeznanie na temat rodzaju kawy. Okazało się, że najlepszym rozwiązaniem dla mojej firmy będzie ekspres przelewowy. Sprzęt AGD przyrządza kawę o smaku tradycyjnym, zalewaną wrzątkiem. Za jednym razem można przyrządzić kilka kaw. Pojemność na wodę potencjalnego ekspresu do kawy wynosi od 0,3 do 2 litrów. AGD ma termos, który zachowuje temperaturę do kilku godzin.

Odwiedzając jedną z hurtowni, zwróciłem uwagę na ekspres Philips HD 7546. Oczywiście pojechałem tam ze względu na promocje AGD. Ku mojemu zaskoczeniu, ekspres do kawy kosztował niecałe 200 zł. Sprawdziłem dokładnie parametry (pojemność zbiornika na wodę, sterowanie elektroniczne i kształt) – wszystko przemawiało za tym, aby skorzystać z promocji. Okazało się, że ekspres do kawy jest łatwy w użyciu i czyszczeniu. Ma dość elegancki kształt i co najważniejsze – może zaparzyć 6 dużych filiżanek kawy.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *