Bloczki samoprzylepne Post-it

bloczki-samoprzylepne-akcesoriawbiurze-plKarteczki samoprzylepne sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach biurowych, takich jak: notowanie i przekazywanie informacji. Możemy je wielokrotnie odklejać i przyklejać. Zajmują szczególne miejsce na biurku pracowniczym, bo zawsze chcemy mieć je pod ręką. Wiodącą marką na rynku, produkującą najlepsze bloczki samoprzylepne, jest Post-it. Chyba wszyscy rozpoznajemy logo brandu i kanarkowy kolor karteczek? Post-it jest także producentem zakładek i arkuszy konferencyjnych. Wszystkie artykuły biurowe Post-it mają właściwości samoprzylepne.

Kanarkowe karteczki
karteczki-samoprzylepne-akcesoriawbiurze-plBloczki samoprzylepne to wygodne rozwiązania dla biur. Najczęściej na rynku spotkamy artykuły biurowe Post-it w tradycyjnym wariancie, tj. 100 żółtych karteczek o kształcie kwadratu o boku 76 mm.

notesy-samoprzylepne-akcesoriawbiurze-plNajpopularniejsze kanarkowe karteczki nadają się do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Górna krawędź artykułów biurowych jest pokryta dobrym klejem. Bloczki dostępne są w następujących rozmiarach: 38×51 mm, 76×76 mm i 76×102 mm i w różnych kolorach (różowy, zielony, niebieski i biały).

Notesy i harmonijki
Producent istnieje na rynku od lat 80. XX wieku. W trosce o klientów stara się ciągle urozmaicić ofertę karteczek samoprzylepnym. Post-it proponuje również artykuły biurowe kratkowane i liniowe, bloczki ekologiczne oraz bloczki przeznaczone do przekazywania określonych informacji (do zrobienia, pilne, wiadomość).

karteczki-ekologiczne-akcesoriawbiurze-plCiekawym rozwiązaniem są bloczki w różnych kształtach (chmurka, strzałka, serce). Post-it oferuje również karteczki harmonijkowe Z-notes, które sprawdzają się wtedy, gdy robisz wiele czynności w tym samym momencie, np. podczas rozmowy telefonicznej wykonujesz notatki.

Eco bloczki
Ekologiczne karteczki samoprzylepne to produkty w 100% z surowców wtórnych. Posiadają certyfikat papieru Blue Angel i nie są foliowane, a pakowane w zbiorczy karton. Bloczki samoprzylepne pomagają zmniejszyć wpływ negatywnych czynników, wynikających z produkcji papieru, na środowisko.  Zielono-żółto-białe artykuły papiernicze to idealne rozwiązania dla biur ECO.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *