Ceny drukarek kolorowych laserowych na rynku

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Jeśli zdecydowałeś się na zakup kolorowej drukarki laserowej, przed Tobą trudne zadanie, bo na rynku znajdziesz wiele interesujących modeli w różnorodnej cenie.  Jeszcze do niedawna najczęściej wybierano modele monochromatyczne, które pozwalają na drukowanie w odcieniach szarości. Obecnie, coraz niższe ceny kolorowego wydruku sprawiają, że na taki sprzęt komputerowy może pozwolić sobie prawie każda firma. Na rynku znajdziesz laserówki w cenie od 400 do 1000 złotych. W styczniu w sklepach znajdziesz oferty promocyjne na niektóre akcesoria komputerowe.

Samsung oferuje ciekawy model drukarki laserowej CLP-415NW, wyposażony w interfejs sieci bezprzewodowej WLAN oraz przewodową sieć Gigabit Ethernet. Jakość druku jest naprawdę wysoka w przypadku wiernego odwzorowania kolorów. Jedyną wadę stanowi prędkość drukowania, która jest dość niska, biorąc pod uwagę szarość oraz kolor. Czas druku około 10 stron tekstu wynosi powyżej 60 sekund. Cena drukarki Samsung CLP-415 NW to około 1000 złotych.

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Niezwykle mała drukarka laserowa to produkt Canon i-SENSYS LBP7018C, który kosztuje około 500 złotych. Urządzenie komputerowe posiada wysoką jakość druku, kolory i linie są zawsze dobrze odwzorowane. Niestety drukarka nie ma wbudowanego modułu druku dwustronnego, zatem trzeba przekładać strony. Dużym utrudnieniem jest także prędkość druku kolorowego, nawet do 3 minut/  stronę w kolorze.

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Wysoką jakość druku gwarantuje urządzenie marki HP Color LaserJet Pro 400 M451dn. Kolorowa laserówka posiada duży rozmiar, ma w standardzie interfejs Fast Ethernet oraz dupleks. Co ciekawe, druk szary jest przeciętny, w przeciwieństwie do druku kolorowego, który jest bardzo zadowalający. Ceny drukarek tej marki są jednak wysokie, akcesoria do komputerów kosztują około 1600 złotych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *