Cienkopisy Stabilo

cienkopisy-akcesoriawbiurze-plCienkopisy Stabilo to kolorowy zestaw biurowy akcesoriów piśmienniczych. Według wielu niezawodne kolorowe długopisy Stabilo to produkt numer jeden w Polsce. Cienkopisy pozwalają na prawdziwą estetykę pisania. Na długopisy Stabilo można liczyć w każdej chwili, bo są wodoodporne, niezawodne, wydajne, a także precyzyjnie wykonane. Eleganckie cienkopisy to coś więcej niż zwykłe artykuły biurowe. Ciekawe wzornictwo, bogata gama kolorystyczna oraz wysokogatunkowy pigment – to wszystko sprawia, że pisanie cienkopisem Stabilo to sama przyjemność.

cienkopis-akcesoriawbiurze-plJakiś czas temu wykonałem test na cienkopisy biurowe. Każdym z przyrządów wykonałem linie na prostym rysunku, zwracając uwagę na następujące kryteria: szybkość wchłaniania cienkopisu w kartkę oraz reakcja na wodę. Przetestowałem następujące akcesoria biurowe: Stabilo, Pentel i Sigma.

Okazało się, że jedynie cienkopisy Stabilo były najbardziej odporne na wodę. Z niemiecką precyzją trzymały się odpowiedniej grubości kartki. Świetnie sprawdzają się do pracy z szablonem lub linijką ze względu na ich grubość linii (0,4 mm). Posiadają mocną końcówkę oraz wentylowaną skuwkę. Nie trzeba ich rozpisywać, jeżeli były wcześniej użytkowane.  Cienkopisy rysowały dość gładko i były odporne na ścieranie gumką.

Produkty nadają się do rysowania i zastosowań biurowych, nawet w sytuacji, kiedy trzeba szybko notować i wykonywać zapiski. Cienkopisy Stabilo to lekkie produkty za rozsądną cenę. Za 4 sztuki Stabilo Point 88 zapłaciłem 6,76 zł (cena hurtowa). Zestaw składający się z 25 kolorów kosztuje na rynku około 50 zł netto.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *