Czajnik elektryczny w Twoim biurze

czajnik-akcesoriawbiurze-plGorąca herbata podczas jesiennej słoty? Może aromatyczna parzona kawa na poranne przebudzenie? O tak! Tylko przyda się wrzątek z czajnika elektrycznego. Bez tego rodzaju AGD trudno wyobrazić sobie pracę biurową. Przecież nikt nie będzie przynosił ze sobą termosu! Warto kupić dobry czajnik elektryczny dopasowany do potrzeb wszystkich pracowników biurowych. Jakie modele są warte uwagi? Na jakie parametry należy patrzeć podczas zakupu kolejnego czajnika do biura? O tym dzisiejszy wpis:)

Parametry i pojemność AGD
Na rynku AGD dostrzeżemy czajniki o następującej pojemności – od 0,4 do 2,3 l. Oczywiście do biur polecam AGD o największej pojemności. Ponadto zwróćmy uwagę na minimalną ilość wody jaką zaleca producent. Po drugie, wybierzmy czajnik zawierający grzałkę płytową, ponieważ nie osadza się na niej kamień i zajmuje znacznie mniej miejsca niż grzałka spiralna. Wyposażeniu biur powinny stanowić czajniki o jak największej mocy, tj. 2200 W i wykonane ze stali szlachetnej. Zawierają one termoizolacyjną ściankę, która nie nagrzewa się podczas wody. Wygodnym rozwiązaniem w wielu AGD jest lampka kontrolna. W czajnikach Zelmer obudowa zmienia kolor podczas gotowania.

Wygodną funkcją jest regulacja temperatury wody – pozwala to na przygotowywanie różnego rodzaju napojów. W końcu nie wszystkie herbaty zalewa się wrzątkiem! Temperatura może być odpowiednio regulowana od 40 do 100 stopni Celsjusza. Warto zwrócić uwagę na długość przewodu czajnika. Szczególnie ma to znaczenie w biurach, w których AGD stoi na stoliku obok biurka. Zazwyczaj czajniki mają przewody o długości do 1 m. Najpierw sprawdźmy gdzie chcemy ustawić czajnik i gdzie znajduje się gniazdko. Zawsze możemy zdecydować się na model Zelmer Crystal 332.2 o przewodzie powyżej 1,2 metra.

Producenci AGD dla biur
czajnik-akcesoriawbiurze-plW ofercie wielu hurtowni znajdziemy wiele praktycznych modeli do gotowania wody. Osobiście polecam zamówić przynajmniej dwa czajniki elektryczne na firmę, w której pracuje około 20-30 osób. Unikniemy niepotrzebnych kolejek w kuchni do sprzętu AGD. Jakie czajniki będą najlepsze dla naszej firmy? Większość producentów oferuje czajniki z grzałką płytową, m.in. Zelmer i Philips.

Warto sprawdzić czy nasz czajnik zawiera filtr antyosadowy – akcesorium szczególnie przydatne w przestrzeni biurowej, w której kawa i herbata to napoje dnia. Osobiście polecam czajnik elektryczny Zelmer Crystal – znajdziecie go na stronie hurtowni Makro Cash&Carry. Inny model warty uwagi to Philips HD 4646/00. C, bo jest prosty w czyszczeniu i posiada filtr antywapienny.  Urządzenia możemy kupić na promocji AGD, które pojawiają się w ofercie wielu hurtowni i supermarketów.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *