Czas na zakup kalendarza

handmade kalendarz (źródło:pinterest.com)
handmade kalendarz (źródło:pinterest.com)

Skórzane i kolorowe, małe i duże, książkowe i podręczne, ścienne i nabiurkowe – oferta kalendarzy na rynku artykułów papierniczych jest naprawdę bogata. Może je nabyć w sklepach papierniczych, księgarniach, kioskach z prasą lub w hurtowniach z artykułami biurowymi. Warto także skorzystać z ofert dostępnych na stronach internetowych, np. sklep biuro online. Dziś mały research modeli, które można znaleźć w sklepach.

Wersje na biurko

kalendarz na biurko (źródło:pinterest)
kalendarz na biurko (źródło:pinterest)

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kalendarze nabiurkowe – są bardzo funkcjonalne i wygodne. Zawsze mamy je pod ręką, toteż w każdym momencie możemy zrobić w nim adnotację, zaznaczyć datę spotkania lub wizyty u lekarza. Korzystamy z nich w każdej chwili, kiedy siedzimy przy biurku. Wielu pracowników wybiera modele nabiurkowe z terminarzem – wyposażone są w kalendarium w układzie tygodniowym. Pozwalają natychmiast sprawdzić i zorientować się w wolnych terminach i szybko ustalić datę spotkania.

Wersje do torebki

Niedużych gabarytów są kalendarze na wielkość notesu, które nazywane są także kalendarzami kieszonkowymi. Możemy mieć je zawsze przy sobie – zmieszczą się i do małej torebki, i do kieszonki od spodni. Posłużą za mini notatnik, w którym wykonamy zapis odnośnie do terminu wizyty u lekarza lub odhaczymy zadanie zaplanowane do wykonania.

kalendarz na ścianę (źródło:pinterest)
kalendarz na ścianę (źródło:pinterest)

Wersje „wiszące”

Wybór kalendarzy na ścianę jest naprawdę bardzo duży. Na rynku artykułów papierniczych znajdziemy modele prezentujące różnorodne motywy, postaci, zdarzenia, historię i obrazy. Wśród niestandardowych rozwiązań pragnę wyróżnić kalendarze na zamówienie zaprojektowane z własnych zdjęć. Interesujące są również kalendarze z rubryczkami np. dla małżeństw, każda osoba może w nich wpisywać swoje plany i postanowienia na dany dzień.

Wybór kalendarza na nowy rok może okazać się nie lada zadaniem, jeżeli nie mamy wyznaczonego miejsca dla niego na biurku czy w pomieszczeniu i kupujemy kalendarz dla drugiej osoby. Niektóre modele to prawdziwe dzieła sztuki. Mogą być świetną i kreatywną alternatywą dla sztampowego prezentu.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *