Deska z klipsem – niezbędne akcesorium konferencyjne

źródło: www.makro.pl
makro

Deski z klipsem to przydatne wyposażenie każdego pracownika biurowego. Szczególnie będziemy ich potrzebować podczas konferencji oraz szkoleń. Artykuły biurowe tego typu sprawdzają się w wielu sytuacjach biznesowych, szczególnie gdy pod ręką trzeba mieć kartki papieru, na których chcemy zapisać najważniejsze informacje, a nie zawsze mamy wygodne podłoże. Deski z klipsem możemy wziąć ze sobą na wykład i zebranie służbowe i nie martwić się o dyskomfort notowania. Solidnie wykonane akcesoria konferencyjne mają gwarancję najwyższej jakości.

makro
makro

Deski do notowania są efektowne i posiadają najlepszej jakości wykończenie. Produkty biurowe o formacie zmieszczą około 100 kartek oraz mają miejsce na wpięcie długopisu. Wielu producentów desek oferuje artykuły foliowane, co pozwala na wygodne przemieszczanie się z dokumentami i robienie notatek w różnych warunkach, np. podczas pracy na świeżym powietrzu. Kolorowa folia zabezpiecza papier przez zabrudzeniem, deszcze, śniegiem i wiatrem.

Niektóre deski z klipsem zawierają specjalną kieszeń na wewnętrznej stronie, w której można schować dodatkowe elementy papierowe, np. wizytówki, kartki papieru, faktury, itp. Deski z klipsem kupimy od kilku wiodących producentów artykułów biurowych, m.in. Esselte. Różnego rodzaju artykuły biurowe na konferencje znajdziemy w hurtowni Makro Biuro On-line.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *