Długopisy na łańcuszku zawsze przy biurku

długopisy-makro-akcesoriawbiurze-plJeżeli często zdarza się Wam podczas rozmowy telefonicznej wykonywać notatki, może warto pomyśleć o zakupie długopisów na łańcuszku i umiejscowieniu ich w pobliżu telefonu. Artykuły piśmiennicze tego rodzaju są przydatne dla osób, które notorycznie gubią długopisy. Pisaki posiadają podstawkę z możliwością obrotu, która przymocowuje się do blatu stołu za pomocą przylepy lub efektownej taśmy. Nie zajmują wiele miejsca na biurku i zawsze masz je w zanadrzu. To wygodne akcesorium biurowe, które dostaniesz w dobrej cenie w wielu sklepach z artykułami biurowymi.

Bez dobrego długopisu ani rusz w każdej pracy biurowej. Nie ma większego znaczenia czy używasz klasycznych jednorazówek czy wielofunkcyjnych pisaków, długopis musisz mieć w  niejednym miejscu twojego biura. Nawet w kuchni powinno znaleźć się lokum na notatnik i długopis. Właśnie podczas biznesowej kawy w kuchni powstają w głowie liczne pomysły i projekty. Dzięki ulokowaniu długopisu w wielu miejscach biura możesz szybko i sprawnie notować informacje, aby nie uleciały ku przestworzom intelektualnego niebytu. Może dlatego warto zdecydować się na zakup długopisów na łańcuszku lub na sprężynce? Poniżej kilka wygodnych artykułów piśmienniczych tego rodzaju.

Marka HAN – wiodący producent długopisów różnego rodzaju oferuje proste rozwiązania do biur. Wykonane z poliestru akcesoria posiadają stabilną podstawę oraz dość długi łańcuszek. Artykuły biurowe dostępne są w wielu kolorach z możliwością zmiany barwy tuszu. Za jedną sztukę zapłacimy około 40 zł.

długopisy-na-łańcuchu-akcesoriawbiurze-pl

O wiele tańsze produkty ma w sprzedaży firma Feniks. Długopisy kupimy już za około 6 zł w sieci hurtowni Makro Cash&Carry. Wygodna samoprzylepna podstawka w kształcie kulki, niezajmująca dużo miejsca to ciekawe rozwiązanie do biur, urzędów, poczty itp. Kształt podstawki pozwala na utrzymanie długopisu w pozycji pionowej.

długopisy-na-sprężynce-akcesoriawbiurze-pl

W biało-czerwonej lub biało-niebieskiej kolorystyce dostaniemy długopisy na sprężynce od Point. Podstawka umocowana jest klasycznym przylepcem do blatu. Pisak pozostaje w pozycji pionowej. Długopisy kupimy za około 2 zł.

A Wy jaki długopis preferujecie do pracy biurowej? Co sądzicie o akcesoriach do pisania na łańcuszku – hit czy kit?

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *