Dobra kawa to atut pracodawcy

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Jaka kawa taka praca w ciągu dnia… Picie małej czarnej o poranku to dla większości z nas rytuał, bez którego nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Jest napojem energetyzującym stawiającym na nogi, życiodajną kroplówką i porannym budzikiem. Bez kawy ani rusz! Coraz więcej pracodawców ma tę świadomość. Stara się sprostać wymaganiom kawoszy i zamawiać takie gatunki kawy, które ukoją zmysły i pobudzą do działania. Taką kawą jest Rioba. To kawa, która zasługuje na oddzielny wpis 🙂

Najlepsze ziarna = większa motywacja

Kawa zawsze świeża, pachnąca i parzona ze starannie wyselekcjonowanych ziaren to gwarancja udanego spotkania biznesowego. Najlepsze ziarna Rioby zawierają aż 80% arabiki o wyrafinowanym smaku i wyjątkowym zapachu. Ziarna je sprawdzają się podczas parzenia na sposób tradycyjny oraz przygotowywania w ekspresie zarówno ciśnieniowych, jak i przelewowym. Ich aromat rozprzestrzenia się po całym biurze. To ziarna jedyne w swoim rodzaju, mające moc motywacyjną i pobudzającą. Dzięki nim czujesz się zawsze skoncentrowany i masz więcej energii. Z Riobą to możliwe. Wystarczy kupić ją do biura (polecam ofertę promocyjną na stronie MAKRO Cash&Carry).

Zakup ekspresu – to naprawdę ma sens

80% pracowników biurowych pije kawę z ekspresu, bo jest wygodniej, szybciej i może też smaczniej. Ekspres do kawy jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego biura, nie musicie od razu kupować modelu z najwyżej półki. Z pewnością aspekt estetyczny jest również istotny podczas wyboru najlepszego ekspresu. Wszak świadczy o dobrym guście pracodawcy 🙂 Miejsce, przy którym go postawimy ma funkcję integrującą, bowiem gromadzą się przy nim codziennie pracownicy. Poza tym ważne są inne aspekty socjalne. Pracownicy mający dostęp do AGD w firmie czują się jak w domu. Warto więc nie oszczędzać na dobrym ekspresie i wyposażyć biuro w tego typu akcesoria.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *