Drewniane organizery na biurko

organizer na biurko pracownicze (źródło:pinterest)
organizer na biurko pracownicze (źródło:pinterest)

Eleganckie, proste i drewniane przyborniki na biurko są nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne. Postawione w odpowiednim miejscu pełnią rolę dekoracyjną. Organizery zlokalizowane na biurku pracowniczym pomagają archiwizować różnego rodzaju akcesoria biurowe, takie jak cienkopisy, długopisy, pióra, linijki, karteczki samoprzylepne i wiele innych. Przyborniki dostępne na rynku posiadają ciekawe kształty i nietuzinkowe kolory. Mi jednak najbardziej podobają się organizery wykonane z drewna. Przyjrzyjmy się dziś kilku funkcjonalnym modelom na biurko.


Podobno nasze biurko jest naszą wizytówką. Jeżeli pojawi się na nim bałagan, można snuć teorię, że w naszej głowie również panuje chaos. W sumie: coś w tym jest! Aby zachować ład, warto wyposażyć się w wygodne i proste w budowie organizery. Przydarzą się każdemu – uczniowi w szkole, pracownikowi w pracy i prezesowi w biurze. Elegancko wykonane z drewna organizery stanowią wizytówkę niejednego pokoju kancelaryjnego. Na przedmiocie możemy umieścić logo naszej firmy.

Elegancki organizer w stylu vintage (źródło:pinterest)
Elegancki organizer w stylu vintage na biurko drewniane (źródło:pinterest)

Na prezesowskim biurku może się znaleźć organizer wykonany z ciemnego drewna. Prezentuje się niezwykle dostojnie, idealnie komponuje się z wnętrzem biura w stylu vintage. Przybornik wykonany z solidnego drewna to dobre rozwiązanie na biurko w kancelarii prawniczej.

Solidny organizer na każe biurko (źródło:pinterest)
Solidny organizer na każde biurko (źródło:pinterest)

Może mniej elegancki organizer wykonany z olchy możemy postawić w domu i w pracy. Zawiera mini półeczkę na telefon oraz przegródkę na wizytówki. Świetnie komponuje się w meblami biurowymi w jasnym odcieniu.

Przybornik na kredki to świetny pomysł na uporządkowanie biurka niesfornego dziecka. Kształt zachęca malucha do zainteresowania przedmiotem i może go mobilizować do codziennych porządków.

przybornik na kredki do pokoju dziecka (źródło:pinterest)
przybornik na kredki do pokoju dziecka (źródło:pinterest)

Organizer na biurko w kształcie długiego prostokąta to minimalistyczne rozwiązanie do każdego biura. Artykuł biurowy tego rodzaju może być alternatywą dla półki lub szuflady biurowej. W takim przyborniku pomieścimy wiele akcesoriów, takich jak kredki, długopisy, karteczki samoprzylepne, nożyczki, pinezki, etc.

organizer służacy za półce (źródło:pinterest)
organizer służący za szufladę biurkową (źródło:pinterest)

Zanim zdecydujemy o zakupie organizera na biurko, weźmy pod uwagę rodzaj drewna z którego został wykonany, ilość przegródek, wielkość i kształt akcesorium.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *