Druki akcydensowe

druki-emersson-akcesoriawbiurze-plDruki akcydensowe to koleje artykuły biurowe, które wykorzystujemy w różnych okolicznościach. Urlop, przelew bankowy, sprzedaż, delegacja, rozliczenie – to tylko niektóre sytuacje biurowe, które wymagają wydania odpowiedniego „papierka” potwierdzającego na piśmie wykonaną czynność. Na co dzień nie mamy czasu tworzyć protokołów i list obecności pracowników – druk akcydensowy w tej formie przyda się w każdym biurze. Sprzedawcy oferują ponad 250 rodzajów druków akcydensowych, które przydadzą się do małych i dużych form, urzędów oraz biur. Sprawdźmy – jakie druki akcydensowe potrzebujemy najczęściej do wyposażenia biura?

druk-akcesoriawbiurze-plW języku potocznym akcydensami nazywamy wszystkie drobne karteczki. Druki możemy podzielić na jednostronicowe kartki służące celom informacyjnym, np.: kalendarze, plakaty, ulotki, wizytówki, druki służące czynnością urzędowym, np.: legitymacje, bilety, zaświadczenia, papiery wartościowe oraz papiery przemysłowe, np. kalkomania.

druk-akcydensowy-akcesoriawbiurze-plW pracy biurowej najczęściej używa się druków kadrowych i płacowych (karty ewidencji czasu pracy, ewidencja wyjść w godzinach służbowych, kartoteka wynagrodzeń, karta urlopowa, lista płac i kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o pracę). Dużą popularnością w biurach cieszą się druki akcydensowe kasowe, księgowe i bankowe (dowody wpłaty, karta kontroli finansowej, polecenie księgowania, faktura VAT oraz paragon).

Polecam druki akcydensowe marki Emerson – zgodne z obowiązującymi normami prawnymi i posiadające minimum 5 lat gwarancji. Brand oferuje artykuły wykonane z najwyższych surowców na papierze samokopiującym lub offsetowym. Większość produktów dostępna jest w bloczkach kilkunasto kartonowych. Markę Emerson jest rozpoznawalna na rynku – strona tytułowa jest wykonana w kolorze czerwonym, logo producenta widnieje na rogu artykułu.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *