Dziurkacze do zadań specjalnych

dziurkacz-makro-akcesoriawbiurze-plArtykuły biurowe używane na co dzień powinny być najwyższej jakości i spełniać oczekiwania klientów. Niektóre akcesoria znajdują szczególne miejsce na biurku, musimy mieć je zawsze pod ręką, ułatwiają nam pracę biurową. Wśród bogatego asortymentu artykułów biurowych znaczący okazuje się dziurkacz do papieru. Bez tego akcesorium nie wyobrażam sobie archiwizacji dokumentów. Dziurkaczem robię otwory w arkuszach, które następnie umieszczam do segregatorów. Na potrzeby pracowników biurowych producenci produkują wygodne w użyciu dziurkacze podwójne.

Dziurkacze do standardowych czynności pozwalają zrobić równocześnie do 2 otworów o średnicy około 5 mm. To artykuły biurowe, które sprawdzają się w szkole, w domu i w firmie. Za ich pomocą można dziurkować jednocześnie do 40 arkuszy papieru. Nieco mocniejsze, bo posiadające metalową konstrukcję są dziurkacze podwójne zawierające łatwy do opróżniania pojemnik. W ofercie Sigma znajdziemy również dziurkacze do zadań specjalnych. Mogą zrobić otwory w 250 kartkach jednocześnie.dziurkacze-profesjonalne-akcesoriawbiurze-pl Posiadają długie ramię, użytkownik nie odczuwa wysiłku podczas nacisku. We wszystkich biurach sprawdzają się dziurkacze profesjonalne – metalowa, solidna obudowa, bogata kolorystyka i prostota – to najważniejsze cechy artykułów, które są najczęściej wybierane przez pracowników.

dziurkacz-super-mocny-makro-akcesoriawbiurze-pl

Jeżeli potrzebujesz dziurkacza, który będzie służyć Ci przez wiele lat, wybierz się do sklepu Makro. Ewentualnie możesz skorzystać ze strony internetowej Makro Biuro On-line, na której znajdziesz nie tylko dziurkacze standardowe, ale i akcesoria do zadań specjalnych. Decydując się na zakup dziurkaczy, nie obciążasz finansowo budżetu. Artykuły biurowe Sigma są objęte gwarancją, solidnie wykonane i bardzo proste w obsłudze.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *