Ekologiczne długopisy

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Jeżeli myślicie poważnie o ekologicznych rozwiązaniach w swoim biurze, warto wziąć pod uwagę wymianę niektórych akcesoriów na produkty pochodzące z recyklingu. Inwestycja w papier ekologiczny to podstawa każdej firmy. Powinniśmy także nauczyć się drukować ekologicznie i oszczędzać energię elektryczną. Kolejnym krokiem jest zakup biodegradowalnych artykułów piśmienniczych, tj. długopisów, ołówków, cienkopisów i piór. Poniżej prezentuję galerię kilku produktów służących do pisania. Sprawdź moją propozycję ekologicznych długopisów.

Długopisy ekologiczne zostały wykonane z tworzyw naturalnych, m.in. makulatury, bambusa oraz drewna. Na rynku znajdziemy również artykuły biurowe wykonane z biodegradowalnego plastiku oraz mączki kukurydzianej. Największą popularnością wśród biurowych ekoentuzjastów cieszą się długopisy kartonowe. Posiadają standardowy kształt oraz trwałość, zostały wykonane z przetworzonego papieru.

źródło:www.eko-gratis.pl
źródło:www.eko-gratis.pl

Długopisy drewniane to kolejne rozwiązanie dla zwolenników ekologicznych rozwiązań. Posiadają metalowe wykończenia, tworzące elegancką całość i nowoczesny design. Drewniane artykuły piśmiennicze świetnie sprawdzają się jako eko gadżety reklamowe, na których można umieścić logo firmy.

źródło:reklamowygadzet.pl
źródło:reklamowygadzet.pl

Bambusowe długopisy w eleganckim etui to kolejna propozycja na gadżet reklamowy firmy. Korpus akcesorium został zrobiony z bambusa, a pozostałe elementy z plastiku na bazie mączki kukurydzianej.

źródło:www.double.pl
źródło:www.double.pl
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *