Eleganckie wizytowniki na biurko

metalowe-wizytowniki-akcesoriawbiurze-plNa Waszym biurku znalazło się miejsce dla wizytownika? To wygodne rozwiązanie dla wszystkich pracowników biurowych, szczególnie zajmujących się obsługą klienta. Dzięki takim artykułom biurowym w kilka sekund odnajdziecie wizytówkę, którą będziecie chcieli podarować parterowi biznesowemu. Wygląd wizytówki powinien pasować do jego właściciela, charakteru firmy oraz aranżacji przestrzeni biurowej. Nie możemy zapomnieć o wizytownikach, które powinny pozostawić wrażenie na potencjalnym kliencie. Niewielkie akcesoria biurowe stanowią ozdobę każdego biurka.

Na rynku akcesoriów biurowych znajdziecie wizytowniki w różnych stylach. Jeżeli gustujecie w produktach efektownych, eleganckich i prostych, zdecydujcie się na metalowe lub mosiężne wizytowniki z przykuwającą wzrok figurką (np. ptak ze zdjęcia pierwszego).

wytworne-wizytowniki-akcesoriawbiurze-plJeżeli wolicie drewniane dodatki do biura, z pewnością spodoba się wizytownik ze zdjęcia drugiego. Akcesorium posiada zegarek oraz miejsce na eleganckie pióro do pisania.

skórzane-wizytowniki-akcesoriawbiurze-plDo niemal każdego gabinetu pasują wizytowniki ze skóry (zdjęcie po lewej). Będzie świetnie prezentował się na klasycznym biurku wykonanym z drewna.

Jeżeli lubimy produkty ręcznie robione, możemy zamówić oryginalne i niepowtarzalne wizytowniki ze szkła, zdobione kamieniami i malowane farbami. Takie artykuły biurowe podkreślają kreatywność i indywidualność, a ich forma przyciągnie uwagę niejednego klienta.

Alternatywną dla wytwornych wizytowników są akcesoria obrotowe. Niektóre zawierają nawet 200 koszulek o standardowym formacie wizytówki (100 x 55 mm). Możemy umieścić w nich około 400 wizytówek. Sprawdzają się na biurkach pracowników obsługujących wielu klientów, m.in. w agencjach reklamowych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *