Fotel biurowy wizytówką firmy

fotel skórzany Nowy Styl (źródło:makro.pl)
fotel skórzany Nowy Styl (źródło:makro.pl)

Nie muszę Was przekonywać do tego, że wygodny fotel biurowy to podstawa wyposażenia każdej firmy. O ergonomii pracy biurowej pisałem już sporo. Mimo to temat krzeseł obrotowy dzisiaj ponownie na tapecie – tylko w innej odsłonie. Dobre krzesło to nie tylko te, które sprawia, że siedzi nam się wygodnie i jest wykonane z solidnego materiału, ale także to model, który jest atrakcyjny i przykuwa uwagę na tle innych mebli biurowych. Ma to szczególne znaczenie w biurach nowoczesnych, których wizytówek jest designerski look.

Skórzana elegancja

Na rynku mebli biurowych znajdziemy wiele interesujących propozycji krzeseł i fotele biurowych. Ogromny wybór wzorów, kolorów i tekstyliów sprawia, że potencjalny fotel możemy dobrać do pozostałych mebli, wykładziny, koloru ścian, czyli generalnie mówiąc stylistyki naszego biura. Co ważne! Zachowując oczywiście wszystkie zasady ergonomiczności. Jeżeli potrzebujemy fotela to biura w stylu nowoczesnym, ale również urządzonym z klasą i tradycją, to postawny na modele skórzane. Wiele krzeseł obrotowych wykonanych ze skóry naturalnej idealnie komponują się w aranżację przestrzeni szefa, prezesa, ale także innych pracowników. Ogromny wybór foteli skórzanych w bardzo dobrej cenie znajdziecie na stronie Makro. Marka Sigma oferuje linię Nowy Styl – to zwykłe, czarne fotele, które posłużą  na lata, bo wykonane ze skóry licowej i posiadające ergonomicznie wyprofilowane siedzisko.

źródło: makro.pl
źródło: makro.pl
źródło:https://www.pinterest.com/pin/561753753493724089/
źródło:www.pinterest.com

 

Nowoczesne i lekkie tekstylia

Nieco tańszą alternatywą dla foteli skórzanych są krzesła biurowe obite tekstyliami. Może być to przewiewną siateczka, która jak się domyślacie, zapewnia cyrkulację powietrza. Z pewnością nie przykleicie się do oparcia wykonanego z siateczki w czasie upałów (jeżeli oczywiście nie macie klimatyzacji w biurze). Wiele nowoczesnych i kolorowych krzeseł biurowych wykonana jest z tworzyw sztucznych takich jak nylon czy wspomniana wcześniej siateczka poliestrowana. Cieszą się także dużym zainteresowaniem,  bo są tanie, kolorowe i również wygodne.

źródło:https://www.pinterest.com/pin/561753753491810581/
źródło:www.pinterest.com

 

https://www.pinterest.com/pin/561753753491810573/
źródło: pinterest.com

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *