Gadżety na zmienienie nudnego biurka w optymistyczną przestrzeń

gadżet na długopisy i podstawka pod kubek w jednym (źródło:http://www.j-me.com)
gadżet na długopisy i podstawka pod kubek w jednym (źródło:http://www.j-me.com)

Pracujesz w biurze i chciałbyś, aby Twoje biurko nabrało optymistycznego akcentu tej jesieni? To dobry pomysł na nietuzinkowe zorganizowanie przestrzeni i poprawę samopoczucia. Z pewnością kolorowe i wesołe gadżety biurkowe wywołają uśmiech na twarzy znużonego kolegi. Na pewno będą dobrym pomysłem na prezent. To także dobry sposób na urozmaicenie codziennej przestrzeni. Sprawdźcie moje propozycje.

organizer (źródło:http://www.j-me.com)
organizer (źródło:http://www.j-me.com)

Jak Wam się podoba ten organizer przypominający taśmę magnetofonową? Jak dla mnie pomysł rewelacyjny. W takim „pudełku”znajdzie się miejsce na błądzące do tej pory ołówki, długopisy i pióra. To doskonały sposób na zaginiony początek taśmy bezbarwnej. Mamy pewność, że taśma będzie zawsze w gotowości i do działania. Mała przegródka pozwala na archiwizowanie drobnych i niewielkich artykułów biurowych jakim są pineski, spinacze i zszywki.

strugaczka (źródło;http://www.j-me.com)
strugaczka (źródło;http://www.j-me.com)

Prosta, szara i na pozór mało znacząca strugaczka może stać się prawdziwym arcydziełem sztuki na naszym biurku. Nikt nie lubi pisania tępym ołówkiem. Nikt też nie lubi strugania, bo wiórka po ołówku kłębią się to tu to tam. Automatyczna strugaczka z pojemnikiem na ścinki to cudowne rozwiązanie dla każdego biura i idealny gadżet na odczarowanie nudnego biurka.

silikonowa klawiatura (źródło:pinterest)
silikonowa klawiatura (źródło:pinterest)

Silikonowa klawiatura może być awangardową kropką nad i w aranżacji biurowej przestrzeni.  Największą jej zaletą jest to, że jest bezgłośna i ekonomiczna. Niebagatelne znaczenie ma również to, że jest odporna na zabrudzenia i ewentualne zalania.  Jak Wam się podoba?

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *