Galeria nożyczek dekoracyjnych

nożyczki-akcesoriawbiurze-plNożyczki dekoracyjne to nietradycyjne artykuły biurowe przeznaczone do fantazyjnego i kreatywnego cięcia. W efekcie powstają oryginalne kształty na papierze i materiale. Nożyczki dekoracyjne najczęściej sprawdzają się  w pracach artystycznych – są doskonałe do dekoracji krawędzi kartek okolicznościowych oraz do scrapbookingu. Posiadają różnorodne motywy ozdobne – od klasycznych zyg zagów po nietuzinkowe fale rekina. Nożyczki pozwalają na wycinanie cienkich pasków na kartonie, bibule i tekturze. Zdecydujcie sami – czy przydadzą się Wam nożyczki ozdobne w pracy biurowej!

nożyczki dekoracyjne nr 1
nożyczki dekoracyjne nr 1

Nożyczki numer 1 to produkt popularnej marki X-Cut. Można go wykorzystywać do robienia efektownych zakładek do segregatorów i teczek, tworzenia oryginalnych kartek dla pracowników biurowych oraz do robienia ozdób świątecznych.  Rączki nożyczek dekoracyjnych zostały wykonane z dobrego plastiku, zaś ostrze z solidnego metalu. Nożyczki są wygodne, dostosowane do kształtu dłoni. Wymiar artykułów biurowych: 15,5 cm. Cena: około 8 zł brutto.

nożyczki dekoracyjne nr 2
nożyczki dekoracyjne nr 2

Nożyczki numer 2 to produkt marki Dalprint, przeznaczony dla najmłodszych, tj. przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.  Mogą używać tego artykułu  pracownicy biurowi agencji reklamowych oraz firm, gdzie muszą wykazać się kreatywnością i artyzmem. Zig zagi to nożyczki przeznaczone do tworzenia kartek i ozdób. Dekoracyjne nożyczki są również wykonane z mocnego plastiku, a ostrze ze stali. Wymiar artykułu biurowego: 13,5 m. Cena: około 4 zł netto.

nożyczki dekoracyjne nr 3
nożyczki dekoracyjne nr 3

Nożyczki numer 3 to zestaw kilku artykułów biurowych z wymiennym ostrzem od Titatum. To idealne rozwiązanie dla osób, dla których cięcie w pracy to chleb powszedni. W skład kompletu wchodzi aż 8 różnych wzorów. Nożyczki są wykonane z plastiku i metalowego ostrza. Zestaw zapakowany jest w pudełko – świetnie sprawdza się jako prezent dla dziecka. Wymiary artykułu biurowego: 16 cm. Cena zestawu: około 28 zł.

Jeżeli nie wykonujecie na co dzień prac artystycznych w biurze, nie oznacza to, że nożyczki dekoracyjne będą wam niepotrzebne. Jak tylko je posiądziecie na własność i schowacie do biurka, okaże się, że przydadzą się wam częściej niż myśleliście. Bo kreatywne rozwiązania w biurze są najlepsze…

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *