Galeria produktów Esselte

esselte segregatorW poszukiwaniu najlepszych artykułów papierniczych do archiwizacji napotkałem wiele akcesoriów biurowych różnych producentów. Przechowywanie papierów jest elementarną czynnością w każdej firmie, zatem uważam, że warto zainwestować w dobre akcesoria archiwizacyjne. Najlepszą marką produkującą segregatory, pudła i kartony jest Esselte. Produkty tej firmy są używane w wielu biurach na całym świecie, ponieważ są trwałe, mocne i odporne na niszczenie.

Kolorowe segregatory

Sprawdzą się w każdej firmie – nawet w tej w zaciszu domowego ogniska. Wygodne segregatory uporządkują biuro, posegregują papiery i dokumenty. Będą służy na lata, ponieważ zawierają solidne ringi lub dźwignie oraz są wykonane z porządnego kartonu.

segregator

Pudła archiwizacyjne

Na stronie sklepu online znajdziemy także pudła archiwizacyjne, w których pomieścimy nasze segregatory. Kartonowe pudła archiwizacyjne Esselte Standard to wygodne rozwiązanie do każdej firmy, które ułatwia wszystkim porządkowanie papierowej rzeczywistości biurowej.

pudła ekologiczne
Inne akcesoria od Esselte

W ofercie producenta znajdziemy także wygodne półki na dokumenty, przekładki z możliwością nadrukowania tekstu oraz teczki z gumką. Esselte jest wiodącą marką dystrybuującą koszulki krystaliczne.

przekładki

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *