Galeria zszywaczy biurowych

zszywaczNiemal codziennie sięgamy po niektóre akcesoria biurowe. Zszywacze należą do tej grupy przedmiotów, które zawsze muszę mieć pod ręką. Mam taką pracę, w której spinanie materiałów jest konieczne, aby nie zagrzebać się w stercie nieaktualnych papierów i faktur. Gdy tylko pozwolę sobie na jeden dzień bez archiwizacji i segregacji arkuszy papieru, momentalnie moje biurko zamienia się w przestrzeń chaosu i nieładu. Zszywacze zatem pomagają nam uporządkować dokumenty każdego dnia.  Na moim blogu znajdziecie już kilka wpisów na temat zszywek i zszywaczów. Dziś chciałbym pokazać mam najciekawsze modele – do zadań standardowych i specjalnych. Sprawdźcie moje propozycje akcesoriów do biura.

W wielu sklepach papierniczych znajdziecie standardowe zszywacze mini, które szczepią około 10 kartek.  To proste, lekkie i plastikowe akcesoria, które oferuje w sprzedaży firma Sigma oraz Leitz.

mały zszywacz, które łączy około 25 kartek
mały zszywacz, które łączy około 25 kartek (źródło: makro.pl)

Nieco bardziej wytrzymałe (przetestowane na własnym biurku) są zszywacze firmy Rapid. Co ciekawe, artykuł biurowy posiada 5 lat gwarancji  i został wykonany z nowoczesnego tworzywa, odpornego na urazy mechaniczne.

poręczny zszywacz Rapid (makro.pl)
poręczny zszywacz Rapid (makro.pl)

Rapid – wiodący producent zszywaczy oferuje również super mocne akcesoria biurowe wyposażone w specjalne ostrza. Zszywacze nożycowe idealnie sprawdzają się zarówno w biurze, jak i na poczcie.  Z pewnością spełnią najśmielsze oczekiwania biur kurierskich. Są chromowane i wykonane ze stali nierdzewnej.

zszywacz nożycowy (makro.pl)
zszywacz nożycowy (makro.pl)

Do „głębokiego” szycia sprawdzą się w 100% zszywacze długoramienne – komfortowe, wygodne, solidne i sprawdzone urządzenia do biura.

zszywacz długoramienny (amaxmj.firmy.net)
zszywacz długoramienny (amaxmj.firmy.net)

Jeżeli decydujemy się na zakup zszywacza, weźmy także pod uwagę wyposażenie mini biura w rozszywacz. Dobrym producentem artykułów do wyciągania zszywek z papieru jest firma Esselte.

 

rozszywacz (makro.pl)
rozszywacz (makro.pl)
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *