Gilotyna do papieru

gilotynka-rc-akcesoriawbiurze-plDo cięcia większej ilości papieru może przydać się w naszym biurze gilotyna. Przy pomocy podłużnego ostrza wyprofilowanego w rączkę, opadającą pod kątem na kartkę, urządzenie może ciąć nawet do kilkuset arkuszy papieru jednorazowe. To wygodne akcesorium biurowe w firmach poligraficznych i nie tylko. Może sprawdzić się wszędzie tam, gdzie precyzyjne cięcie to podstawa pracy, a para nożyczek nie jest stanie efektywnie podzielić zdjęć czy wizytówek na mniejsze elementy. Obecność gilotyny w pracy to duża oszczędność czasu i energii poświęconej codziennie na gimnastykowanie się nożyczkami.

gilotynka-rc-akcesoriawbiurze-plNajbardziej popularne gilotyny biurowe są w stanie przeciąć nawet kilkadziesiąt arkuszy papieru kancelaryjnego o gramaturze 80 g/m2. W ofercie wielu sklepów znajdziemy profesjonalne urządzenia ustawiane na specjalnych stołkach lub niewielkie gilotynki przeznaczone do użytku domowego. Do sporadycznych prac biurowych możemy wykorzystać urządzenie marki Rexel zawierające siatkę następujących formatów: A4, A5, A6 oraz A7.

Akcesorium jest lekkie i gotowe do przenoszenia z biurka na biurko oraz posiada antypoślizgowe nóżki gwarantujące stabilność na podłożu. Niektóre gilotyny tną do 600 arkuszy papieru jednocześnie, np. RC System. To introligatorskie akcesorium o docisku automatycznym lub ręcznym, wyposażone w przezroczyste osłonki i ergonomiczny uchwyt. Gilotyna RC System zajmie znacznie więcej miejsca niż gilotyna Rexel, ponieważ umieszcza się ją na blatach roboczych. Na rynku możemy zakupić także urządzenia wyposażone w pojemniki na ścinki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *