Kalendarze biurkowe reklamą firmy

kalendarze-akcesoriawbiurze-plRokroczny zakup kalendarzy dla pracowników biurowych należy do moich obowiązków. W tym roku zdecyduję się na kalendarze biurkowe z logo firmy. Akcesoria biurowe dołączę do kosza podarunkowego na Święta Bożego Narodzenia. Myślę, że kalendarz to bardzo praktyczny upominek również dla bliskich. Kiedy nie wiem co kupić krewnym pod choinkę, idę do sklepu z artykułami biurowymi i przeglądam kalendarze. Książkowy, ścienny lub biurkowy – zawsze wybiorę jakiś ciekawy terminarz. W biurze kalendarz powinien znajdować się w zasięgu wzroku, dlatego zdecydowałem się na zamówienie terminarzy biurkowych.

kalendarz-na-biurko-akcesoriawbiurze-plKalendarze na biurko to świetna forma reklamy dla każdej firmy. Dobrze prezentujące się artykuły papiernicze przykuwają wzrok potencjalnych klientów odwiedzających firmę. Ponadto możemy je podarować kontrahentom, którzy postawią nasz upominek na biurku i będą o nas pamiętać przez cały rok. Obdarowanie klientów i pracowników kalendarzem biurkowym to forma budowania wizerunku marki. Akcesoria zawierające grafikę i logo firmowe mogą być środkiem marketingowym podczas zawierania relacji biznesowych.

Informacje reklamowe mogą być umieszczone po obu stronach kalendarza. W drukarni mamy do wyboru kalendarze pionowe oraz poziome uszlachetnione dwustronnie folią laminowaną. Stojaczki terminarza wykonane są z twardego kartonu. Najbardziej optymalny rozmiar kalendarza to A5 w układzie poziomym. Ewentualnie zdecyduję się na rozmiar A6 w układzie pionowym. Oprócz logo i grafiki firmowej, poproszę przy zamówieniu o dodanie zdjęcia całego działu. Będzie to miła niespodzianka dla pracowników mojej firmy.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *