Kalendarze książkowe

kalendarze-akcesoriawbiurze-plJuż niedługo koniec roku, zatem powoli zbliża się czas wyboru kalendarza firmowego. Jakie mamy możliwości na 2014 rok? Jakie kalendarze sprawdzają się najlepiej w praktyce w waszej firmie? Jako zwolennik i propagator tradycyjnych rozwiązań, jestem za kalendarzami w formie książek. Może to najdroższa forma, jednak warto w nią zainwestować pieniądze. W niektórych biurach popularne jest coroczne robienie zdjęć wśród pracowników biurowych. Fotkę wykorzystuje się później do kalendarza ściennego. Alternatywą dla kalendarza książkowego jest kalendarz nabiurkowy. Wiem, że trudno będzie zdecydować się wszystkim na jeden rodzaj kalendarza. Może w tym roku szef pozwoli każdemu pracownikowi wybrać akcesorium tylko dla siebie. To się okaże już za tydzień.

kalendarz-akcesoriawbiurze-plNie muszę nikogo przekonywać, że kalendarze książkowe są najlepsze. Najbardziej podobają mi się takie egzemplarze, które posiadają rozbudowaną część informacyjną. Znajdziemy wiele ciekawych wiadomości z zakresu geografii Polski i świata: skróty dotyczące nazw państw i województw, odległości między krajami oraz miastami w naszym kraju. W kalendarzu książkowym możemy zapisywać na końcu kontakty do nowopoznanych osób, tworzyć krótkie notatki i zapiski. W kalendarzach znajdzie się miejsce na mapę samochodową, oświadczenie o zdarzeniu wypadkowym, plan urlopów oraz kalendarz świąt państwowych i religijnych.

Kalendarze w formie książki mogą być wykonane z tektury powlewanej eleganckim materiałem lub ze skóry ekologicznej. Mi osobiście najbardziej podobają się egzemplarze zapinane na klip magnetyczny w formacie A5 i A6 wykonane ze skóry ekologicznej. Taki gadżet mógłbym swobodnie nosić w aktówce do pracy. Elegancki kalendarz z logo firmy to według mnie nie tylko świetna reklama, ale i budowanie zaufania marki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *