Kieszenie do segregatorów

segregator-akcesoriawbiurze-plFoliowe koszulki – to bardzo proste i użyteczne artykuły biurowe, pomocne w codziennej pracy, nazywane czasami kieszeniami do segregatorów. Koszulki to foliowe torebki, które zabezpieczają kartki papieru przez zabrudzeniem i wilgocią. Dostępne w wielu rozmiarach, używane komplementarnie z arkuszami papieru, możemy kupić w wersji matowej bezbarwnej oraz kolorowej. Są przeznaczone do przechowywania wydruków, notatek, dokumentów i innych papierowych elementów. Mamy również koszulki dedykowane do zdjęć, wizytówek i płyt DVD. Wszystkie pomagają zachować porządek, pasują do różnych segregatorów i teczek. Posiadanie koszulek w biurze to kwestia bezdyskusyjna.

Kolorowa gama koszulek
Na rynku dostępne są matowe, bezbarwne koszulki w bardzo niskiej cenie. Ponadto możemy kupić produkty groszkowe oraz koszulki-akcesoriawbiurze-plkrystaliczne. W sklepach z artykułami biurowymi możemy dostać koszulki kolorowe. Pozwalają na gromadzenie dokumentów według kodu kolorystycznego.

Do zielonych koszulek wkładam zawsze faktury od dostawców produktów spożywczych do firmy, a do niebieskich koszulek faktury od klientów zewnętrznych. Krystaliczne koszulki mają tak gładką powierzchnię, że możemy skanować i kopiować ich zawartość, bez wyjmowania ze środka.

Niektórzy producenci oferują koszulki bezbarwne posiadające jedynie kolorowe brzegi z indeksem pozwalającym na opis ich zawartości. Biorąc pod uwagę rozmiar koszulek, najczęściej klienci decydują się na produkty o formacie A4. Oprócz tego możemy kupić artykuły biurowe o rozmiarach A2, A3 i A5.

Ze względu na przeznaczenie wyróżniamy koszulki do przechowywania różnego rodzaju dokumentów, które z łatwością można wpiąć do segregatora. Mamy również koszulki służące do przechowywania albumów z ofertami, koszulki na zdjęcia o różnych rozmiarach, koszulki na wizytówki, koszulki na dyskietki i płyty DVD.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *