Kilka słów o workach do odkurzacza Zelmer

pinterest
pinterest

Dobre worki do odkurzacza do połowa sukcesu – o tym przekonałem się ostatnio podczas sprzątania pokoju biurowego w moim domu. Od wieku używam sprawdzonych akcesoriów AGD. Mój odkurzacz Zelmer 29z021 ma już kilkanaście lat – stary i poczciwy sprzęt nigdy nie odmówił mi posłuszeństwa. Aż tu pewnego wieczoru stało się rzecz niespodziewana, odkurzacz przestał ssać drobinki kurzu i sierści z mojego dywanu. Jak się późnej okazało, wszystko było winą złych worków, kupionych w pobliskim supermarkecie. Zelmer lubi jednak worki swojej marki.

Ostatnio myślałam o zakupie odkurzacza bezworkowego, tylko przeraził mnie koszt produktu. Niektóre sprawdzone modele są dostępne na rynku w cenie powyżej 1000 złotych, a to trochę dużo jak na mój budżet domowy i biurowy. Tylko ten odkurzacz ma jedną zaletę – nie trzeba wymieniać worków i o wiele skuteczniej pochłania sierść zwierząt niż tradycyjny sprzęt AGD. No cóż, trzeba będzie jeszcze pomęczyć się ze starym Zelmerem. Plus jest taki, że worki do odkurzacza Zelmer są bardzo tanie. Papierowe kosztują od 6 do 25 złotych za opakowanie (znajdziemy w nimi 4 egzemplarze).

Marzy mi się elegancki i nowoczesny odkurzacz workowy Zelmer Clarris, bo został wyposażony w wiele praktycznych udogodnień. Najbardziej podoba mi się to, że sprzęt posiada filtr HEPA H11, który może oczyścić powietrze aż w 95% z zanieczyszczeń. Wiem, że niektóre modele mają w wyposażeniu turbo szczotkę, która idealnie sprawdzi się do czyszczenia dywanów z sierści. W moim domu dobry odkurzacz to podstawa, bo mam dwa psy i kota.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *