Kolorowe pufy zamiast krzeseł konferencyjnych

pufa (źródło:mybazzy.pl)
pufa (źródło:mybazzy.pl)

Nie tak dawno pisałem wam o krzesłach konferencyjnych w aranżacji biur nowoczesnych i tradycyjnych. Przedstawiłem kilka modeli, które mnie zainteresowały – głównie z uwagi na niesztampowy design, niecodzienne dodatki i efektowne materiały. Dziś słów kilka postanowiłem poświęcić niekonwencjonalnym siedziskom. Będzie o pufach w rzeczy samej. Wyobrażacie sobie pokój konferencyjny lub salę szkoleniową w której zamiast krzeseł biurowych znajdują się pufy w energetycznych kolorach? Myślę, że uda mi się was do nich przekonać. Sprawdźcie moje propozycje.

W konwencjonalnie urządzonym pokoju konferencyjnym znajdziecie oczywiście długi stół i krzesła ustawione wokół niego. Na ścianie powieszona jest tablica, a w pomieszczeniu umiejscowiony bywa drugi stolik na inne akcesoria biurowe. Taki obraz mamy w głowie, gdy pomyślimy „pokój konferencyjny”. To miejsce obrad, narad, ważnych decyzji i nierzadko trudnych rozmów relacji pracodawca-pracownik czy szef-klient,etc.  Mnie jednak bardziej podobają się aranżacje przestrzeni konferencyjnych z lekka nudą luzu.

Ja mam dla was inną propozycje, jeżeli możecie tylko pozwolić sobie na nową aranżację w biurze. Wyrzućcie krzesła i zastąpcie je miękkimi, komfortowymi i oryginalnymi pufami o różnych kształtach i rozmiarach. Pozbędzie się długiego stylowego stołu. Na jego miejsce postawcie dwa mniejsze mini stoliki lub ławę. W pokoju konferencyjnym powinno być przytulnie, zatem nie zapomnijcie o dodatkach. Czasami małe doniczki mogą zmienić nawet najbardziej nudne wnętrze w kolorystyczną przestrzeń przykuwająca uwagę. Dobrym rozwiązaniem są rośliny doniczkowe. Oczyszczają powietrze, wyglądają szalenie gustownie i idealnie pasują do klimatu lazzy day.

niekonwencjonalny mebel biurowy (źródło:mybazzy.pl)
niekonwencjonalny mebel biurowy (źródło:mybazzy.pl)
wygodna pufa z ergonomicznym uchwytem (źródło:mybazzy.pl)
wygodna pufa z ergonomicznym uchwytem (źródło:mybazzy.pl)

 

Dlaczego pufy? Bo to najbardziej ergonomiczne i stylowe rozwiązanie aranżacyjne dla biur. Większość modeli puf wyposażona została w doszyte rączki oraz dodatkowy uchwyt, który ułatwia przenoszenie tego niekonwencjonalnego krzesła. Pufy, które znalazłem na stronie mybazze.pl dostępne są w różnych kolorach: od barw soczystych, krzyczących po stonowane i przygaszone. Do mnie najbardziej przemawiają te w jaskrawych kolorach. Chyba zdecydowałbym się na aranżację biura w awangardowej stylizacji. Turkusowe lub malinowe pufy idealnie podkreślą nowoczesny look przestrzeni. Co Wy na to?

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *