Koperty do zadań specjalnych

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Dzisiaj o artykule biurowym z cyklu tych nieskomplikowanych, prostych, ale jakże niezbędnych. Mowa oczywiście o kopertach. Zwykła kartka papieru z paskiem klejącym –  wydaje się, że tyle można powiedzieć opisując kopertę. Producenci artykułów biurowych wprowadzają nowoczesne akcesoria do wysyłki nie tylko akcesoriów papierowych, ale także innych elementów będących przedmiotem wyposażenia biura. Poniżej galeria koper, które musicie mieć w swojej szufladzie.

Bąbelkowa wysyła w biurze

Potrzebujecie szybko i bezpiecznie przesłać list? Wystarczy wyposażyć się w koperty bąbelkowe. Zabezpieczają one zawartość, która w drodze przesyłania mogłaby ulec zniszczeniu. W kopertach bąbelkowych najczęściej przesyłam nośniki danych, takie jak pendrive i płyta CD/DVD. Zdarzyło mi się przesłać szklaną ramkę z fotografią. Bez kopert bąbelkowych nie wyobrażam sobie wysyłki internetowej.

źródło:makro.pl
Koperta marki Sigma z zabezpieczonym powietrzem źródło:makro.pl

Kurierskie rozwiązania

Koperty do listów przewozowych, inaczej nazywane kurierskimi to asortyment artykułów papierowych, który służy mi głównie do naklejania na wysyłanej paczcie. Większość koper kurierskich wykonana jest z przeźroczystej folii i ze strony klejącej, którą przymocowuje się na przesyłce kurierskiej. Tego rodzaju akcesoria przydają się nie tylko do listów przewozowych. Mogą chronić dokumenty w aktówce lub skoroszycie podczas wyjazdów konferencyjnych i szkoleniowych.

Tani zestaw koper marki Aro źródło:makro.pl
Tani zestaw koper marki Aro źródło:makro.pl

Tekturowe koperty

Wykonane z tektury falistej koperty zadowolą każdego, bo dokumenty w nich umieszczone trafią do adresata nienaruszone. Są bardzo wygodne, estetycznie wykonane i zawsze chronią zawartość przed uszkodzeniem mechanicznym. W tego rodzaju akcesoriach wysyła i dokumenty, i gadżety biurowe, i artykuły piśmiennicze. Generalnie rzecz biorąc służą mi do przesyłki artykułów reklamowych. Polecam produkty Aro dostępne w sklepach Makro.

Koperty ochronne z tektury (źródło:spinpapier.osaa.com.pl)
Koperty ochronne z tektury (źródło:spinpapier.osaa.com.pl)

Koperty, które oferuje nam rynek papierniczym nie są tylko białe i szare. Znajdziemy modele kolorowe, wielowarstwowe i wodoodporne. Istnieją także modele wykonane z tyveku, które są lżejsze od papieru (o nich napiszę za jakiś czas).

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *