Korektory w taśmie do zadań specjalnych

źródło:www.pentel.pl
źródło:www.pentel.pl

Korektory w taśmie to innowacyjne artykuły biurowe pozwalające nam usuwać, zamazywać oraz zakrywać błędy językowe i liczbowe w przygotowanych codziennie dokumentach, arkuszach papieru oraz fakturach. W końcu pomylić zdarza się każdemu, nawet najlepszemu i najbardziej doświadczonemu pracownikowi biurowemu. Korektrowanie taśmowe jest o wiele bardziej wygodniejsze od pisaków z wypełnionym płynem. Oszczędzamy czas poświęcony na wysychanie oraz nie brudzimy powierzchni. Dziś proponuję Wam sprawdzone przeze mnie dwa modele korektorów w taśmie.

Korektor Pentel ZTT15 to najskuteczniejsze  akcesorium do poprawy błędów, z którym miałem do czynienia. Jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy przycisnąć jego końcówkę do arkusza,  aby łatwo skorygować i nanieść poprawki na tekst. Korektor jest raczej wydajny i dość tani. Produkt kosztuje około 8 złotych netto. O dziwo, nie zrywa się w nim taśma, jak w przypadku innych artykułów biurowych do korygowana. Biała farba korekcyjna jest równie bezawaryjna. To zakup, który z czystym sumieniem polecam każdemu pracownikowi biurowemu.

źródło:www,makro.pl
źródło:www.makro.pl

 

Korektor w taśmie Tipp-Ex Pocket Mouse Blister zawiera poliestrową taśmę korygującą, odporną na zerwanie. To produkt godny polecenia ze względu na wytrzymałość i odporność taśmy oraz nie pozostawianie żadnych śladów na faksach i kserówkach. Za dwa akcesoria biurowe do korygowania zapłacimy jedynie 26 złoty netto w MAKRO. Na stronie Biuro On-line znalazłem także korektory mini tej samej marki. Są to wersje kieszonkowe, które możemy wrzucić do neseseru, torebki i aktówki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *