Kosze na śmieci do pokoju dziecka

makro
makro

Ze stali nierdzewnej, z tektury, z plastiku, z wikliny, z drewna – kosze na śmieci z tych materiałów można wykorzystać zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w pokoju dziecka. Pomieszczenie, w którym przebywa nasz maluch to nierzadko przestrzeń chaosu i nieporządku. Niejednemu rodzicowi trudno zrozumieć jak szybko ich pociecha jest w stanie zamienić swój pokój w przestrzeń niczym po przejściu tornado. Znam to doskonale z autopsji. Moje dzieci – mimo, że uczone, że śmieci należy zawsze wyrzucać do kosza – ciągle pozostawiają ogromny bałagan w swoim domostwie.

pinterest
pinterest

Kosze na śmieci dostępne w wielu hurtowniach to cała gama produktów, dostosowanych do użytku codziennego. Proste pojemniki na odpady nie posiadają wieka, mają prostokątny lub owalny kształt, są praktyczne i uniwersalne. Zaokrąglona góra zwykle umożliwia łatwe wypróżnianie zawartości. Takie kosze na śmieci może postawić w pokoju dziecka w pobliżu biurka. Nasze dziecko nie musi podnosić się z fotela, aby wyrzucić papier. Z dalekiej odległości jest w stanie trafić do takiego kosza na odpady.

pinterest
pinterest

Osobiście najbardziej podobają mi się kosze na śmieci z zamkniętą pokrywą i pedałem, który pozwala na podniesienie jej bez żadnego schylania się. Niektóre kosze możemy zawiesić na ścianie, ponieważ posiadają wygodny uchwyt. Myślę, że tego rodzaju wyposażenie biura nie powinno się jednak znaleźć w pokoju naszego malucha ze względu na jego bezpieczeństwo.

 

Aby zachęcić nasze dziecko do porządków w swoim pokoju, możemy pomyśleć o zakupie koszy-zabawek. Ciekawy look przedmiotu na pewno zainteresuje malucha, a wyrzucanie śmieci może okazać się nie tylko złą koniecznością, ale i dobą zabawą. Powyżej kilka propozycji na kosze do pokoju dziewczynki i chłopca. Możemy zrobić je sami lub zakupić gotowe w niektórych sklepach internetowych, np. na stronie Biuro On-line Makro.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *