Lampki ledowe biurkowe

lampki-biurkowe-akcesoriawbiurze-plJeżeli mowa o dobrych lampkach biurkowych, to weźmy pod uwagę tylko oświetlenie ledowe. Światło emitowane przez żarówki ledowe jest znacznie bardziej przyjazne dla oka niż tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej. W pomieszczeniu biurowym lampki ledowe są bezgłośne, nie migają i nie pulsują. Zapewniają duży komfort pracy, mają barwę bardzo jasną, dostosowaną do warunków czytania. Nasz wzrok zdecydowanie mniej się męczy przy żarówkach ledowych. Ponadto wiele lampek ma możliwość regulacji strumienia światła, które wychodzi z lampki – to wygodne rozwiązanie dla wielu firm. Przyjrzę się dziś dwóm modelom lampek ledowych.

lampka-biurkowa-einstein-akcesoriawbiurze-plLampka biurkowa ze ściemniaczem to ciekawe rozwiązanie za nie małą cenę. Produkt dostępny w kolorze chromowym o mocy zasilania 230 V to idealne rozwiązanie dla pracowników biurowych koncentrujących się na czytaniu przy komputerze. Ściemniacz dotykowy jest niewielkich rozmiarów, działa płynnie i eliminuje efekt migotania. Lampka biurkowa Hansy przyda się w pracy, w której musimy przyjrzeć się drobnym przedmiotom i elementom. Kosztuje około 300 zł.

lampka-biurkowa-akcesoriawbiurze-plCzarna lampka biurkowa z Ikei to tanie rozwiązanie dla wielu firm. Produkt kosztuje około 50 zł i jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Ramię lampki jest regulowane, zatem światło można kierować w dowolne miejsce. Zasilana panelem słonecznym zamienia światło naturalne w energię, zatem jest ekologicznym podejściem dla wielu przedsiębiorstw. Nie wymaga żadnych kabli oraz wtyczek. Lampka jest bardzo łatwa w użyciu. Akcesorium dostępne w sieci sklepów Ikea.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *