Lampki na biurko do pokoju dziecka firmy Niermann

lampka statek
lampka statek

Bogaty wybór oświetlenia biurowego przyprawia o zawrót głowy niejednego kupującego. Biorąc pod uwagę najważniejsze aspekty zakupu, tj. cenę, design, funkcjonalność i użyteczność, możemy zdecydować się na wiele modeli ciekawych lamp, lampek i żyrandoli. Nieodłącznym elementem oświetleniowym biura jest lampka. Na rynku znajdziemy oryginalne modele oświetlenia do pokoju dziecka. Lampki na biurko mogą pełnić funkcję motywacyjną dla naszych młodszych pociech. Odrabianie lekcji czy nauka czytania przy kolorowej lampce może okazać się dobrą zabawą.

Na szczególną uwagę zasługują lampy biurowe oferowane przez niemiecką firmę Niermann. Poniżej prezentuję oryginale modele oświetlenia, których nie znajdziecie w innym sklepie. Bowiem lampki tego rodzaju przypominają bardziej zabawki niż tradycyjne oświetlenie na biurko. Ulubione postaci bajek z budowanym oświetleniem to ciekawy pomysł aranżacyjny do pokoju dziecka. Uczeń może polubi czytanie i pisanie przy biurku, gdy postawimy na jego blacie interesującą lampkę-gadżet.

lampka na biurko
lampka na biurko

Prosta lampka z długim ramieniem pozwala na regulację kąta padania sztucznego światła. Jest możliwość przymocowania oświetlenia na stałe do blatu biurka, to z pewnością będzie bezpiecznym rozwiązaniem dla dziecka.

lampka żabka z możliwością przypocowania do blatu stołu
lampka żabka z możliwością przymocowania do blatu stołu

Równie funkcjonalna i użyteczna jest lampka w kształcie żaby. Świetnie prezentuje się w pokoju dziewczynki i chłopca na biurku i na stoliku nocnym.

lampka nocna
lampka nocna

Dla małych miłośników motoryzacji możemy znaleźć lampkę w kształcie samochodu strażackiego. Ciekawe oświetlenie jest także zabawką dla dziecka, bo posiada kółka i możliwość wyciągania drabiny.

lampka samochód
lampka samochód

Jaki model podoba Wam się najbardziej? Co sądzicie o lampkach firmy Niermann? Nieprawdaż, że są interesującym pomysłem na prezent dla naszych dzieci? Może nie wszystkie spełniają rolę w oświetleniu podręcznika podczas odrabiania lekcji, znajdą się jednak modele, które zasługują na uwagę również dlatego.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *