Lampy połogowe w biurze

lampa-stojaca-akcesoriawbiurze-pl Urządzając nowoczesne biuro warto zastosować kilka trików aranżacyjnych, aby stało się one przyjazne i komfortowe dla pracowników. Wygodne fotele i biurka to podstawa. Nie zapomnijmy także o odpowiedniemu natężeniu sztucznego światła. Wybór dobrego oświetlenia w biurze powinien być zgodny z obowiązującymi zasadami BHP. Niezmiernie istotna jest barwa światła – najbardziej żywa i świeża o wskaźniku oddania barwy przekraczającym 80 Ra. Na suficie najlepiej sprawdzają się świetlówki. Zadbajmy także o oświetlenie naszych biurek. Zdecydujmy się na zakup lampek biurkowych. Ciekawym elementem aranżacyjnym firmy jest lampa podłogowa, która może również służyć jako dodatkowe oświetlenie miejsca pracy.

Lampy podłogowe w przestrzeni biurowej nadają nowoczesności i charakteru tradycyjnym wnętrzom. W firmie, w której oprócz biurek, foteli, szaf i regałów z segregatorami istnieją inne elementy aranżacyjne, typu rośliny, stylowe oświetlenie i nietuzinkowe zasłony, pracuje się znacznie przyjemniej. Wszystko co cieszy oko napełnia optymizmem i dodaje energii w szare i przepełnione żmudną pracą dni. Nie bez znaczenia dekoratorzy wnętrz stawiają na nowoczesne oświetlenia biur. Ciekawie prezentują się lampy o futurystycznych kształtach, np. przypominające chmurę lub roślinę.  Do biur wyposażonych w meble drewniane można zakupić lampy z długim ramieniem i niewielkim abażurem w kolorze oparte na technologii led.

lampy-akcesoriawbiurze-pl

Coraz więcej osób wprowadza oświetlenie ledowe, które z każdym dniem staje się bardziej dostępne, a przede wszystkim tańsze. Światło ledowe jest przyjemne dla oka i zdrowsze od światła pochodzące z tradycyjnej żarówki energooszczędnej. Lampy podłogowe ledowe dobrze prezentują się na lśniących parkietach i wyjątkowo kolorowych ścianach. Mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym przestrzeni biurowej. Dobrze komponują się we wnętrzu salonu konferencyjnego, w którym odbywają się spotkania z kontrahentami firmy. Lampy stojące stanowią także idealne źródło światła do czytania, dlatego można je umieścić przy każdym biurku.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *