Lista producentów segregatorów

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Postanowiłem sporządzić krótki spis firm produkujących najczęściej używane przez pracowników biurowych artykuły. Trochę „siedzę” już w tym temacie. Myślę, że każdemu pracownikowi biurowemu przydałby się taki ranking produktów. Przybory biurowe są produkowane przez wiele firm na całym świecie. Niektóre marki polskie cenione są i zagranicą. Poniżej lista producentów oferujących w sprzedaży segregatory dobrej jakości.

Firmy z artykułami biurowymi stają sprostać wymagania klientów. Najlepsze segregatory na rynku produkują następujące marki:
– Esselte,
-Fellowes,
-Bantex,
-Sigma,
-Donau,
-Herlitz,
-Bartorex,segregatory-akcesoriawbiurze-pl
– Patio,
-Postit,
-Resta,
-Spoko,
-Danmark,
-Elba,
-Biur Fol,
-Rexel.
Ja zaufałem dwóm markom – Sigma i Esselte – co da się zauważyć na moim blogu po zdjęciach  artykułów biurowych. Duże znaczenie w wyborze segregatora do archiwizacji ma dla mnie jakość wykonania akcesorium. Pod tym względem produkty marek, które wymieniłem są niezawodne. Nieustannie gromadzę w nich sterty dokumentów, akt i innych papierów.

Z pełnym zaufaniem darzę artykułu biurowe marki Sigma. Największą ich zalety to cena i wiele ofert promocyjnych z nimi związanych (np. kup kilka ryz papieru, segregator Sigma uzyskasz gratis).  Na przykład ostatnio zamawiałem trzy pudełka segregatorów ringowych i otrzymałem gratisy w postaci rolek termicznych i kasowych. Mam kilka innych bestsellerów, m.in. sprawdzone przez moich pracowników fotele biurowe Sigma oraz dziurkacze.

O Esselte również nie mogę powiedzieć złego słowa 🙂 Karteczki, bloczki samoprzylepne, aktówki i ofertówki – to produkty, które najczęściej lądują do mojego koszyka z logiem Esselte. Jest to marka oferująca jednak nieco droższe produkty niż Sigma.Mimo to równie godna polecenia, sprawdzona i sprzedająca zawsze solidne, trwałe i efektowne artykuły do wyposażenia biur.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *