Małe i niezbędne zszywki

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Popularne metalowe zszywki znajdą zastosowanie w każdym biurze. Kasetki ze zszywkami powinny znaleźć honorowe miejsce szuflady każdego biura. Dobrze je mieć zawsze pod ręką, bo zszywki przydadzą się w najmniej spodziewanym momencie. Dobrze jest wyposażyć swoje biuro w zszywacz wysokiej jakości, który posłuży nam przez kilka lat i spełni przy tym swoją funkcję. W asortymencie wielu producentów artykułów biurowych znajdziemy zszywacze kasetowe, zszywacze nożykowe i zszywacze długoramienne. Absolutnym novum na rynku akcesoriów biurowych są zszywacze elektroniczne. O zszywaczach pisałem już nie raz. Przyszedł czas na zszywki.

Z pozoru nic nieznaczący metalowy drut o przekroju prostokątnym może zdziałać wiele w każdej firmie. W kilka sekund złączymy kilka lub kilkanaście kartek i już mamy gotowy materiał na prezentacje. Zszyte kartki papieru o wiele lepiej wyglądają i są bardziej funkcjonalne. Przede wszystkim mamy pewność, że nie stracimy kontroli nad ich kolejnością Zszyte kartki papieru zachowają ład porządek.

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl
źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Wielkość zszywek, ich kształt i sposób wykonania zależy od urządzenia do ich aplikacji. Zszywki do zszywaczy kasetowych marki Leizt kosztują około 70 zł netto. W opakowaniu znajduje się 1050 sztuk. To moce metalowe zszywki, które pozwalają złączyć większą ilość kartek (nawet 80 sztuk). Zszywki zostały umieszczone w specjalnych kasetkach.

Proste i zwykłe zszywki galwanizowane marki Leitz to tani produkt biurowy. Koszt opakowania to wydatek około 10 zł netto. Zszywki idealnie pasują do prostych zszywaczy niezbędnych w każdym biurze i domu. Zszywanie jest możliwe do 10 lub 25 kartek. Im więcej papierów, tym trudniej.

W poligrafii zszywki służą do wykonywania opraw zeszytowych. Mają one dużą twardość. Najbardziej znane zszywki oczne można umieścić w segregatorze. Istnieją również zszywki do urządzeń nożycowych i równoramiennych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *