Markery i zakreślacze

markery-akcesoriawbiurze-plNikogo nie trzeba przekonywać o konieczności posiadania markerów i zakreślaczy w biurze. Kiedy kończą się zapasy w akcesoriach piśmienniczych powstaje pytanie – jaki marker wybrać do tablicy suchościeralnej? Na rynku przecież mamy tak ogromny wybór artykułów biurowych. Nam jednak zależy, aby zdecydować się na najtańszy produkt i najlepszej jakości. Warto sprawdzić oferty wielu hurtowni akcesoriów biurowych. Być może na stronie internetowej jednej z nich czekają na nas wyjątkowe w swoim rodzaju promocje?


Po zrobieniu researchu zauważyłem, że ciekawe oferty marketów i zakreślaczy znajdują na stronie Makro Biuro On-line. Na pewno zamówię komplet 4 marketów do tablic z gąbką. Pentel to dobry producent artykułów piśmienniczych. Przekonałem się o tym kilka miesięcy temu, kiedy realizowałem zamówienie dla pracowników biurowych na długopisu. Markery od Pentel są przeznaczone do porcelanowych i białych tablic suchościeralnych. zakreslacze-akcesoriawbiurze-plCena za 1 sztukę wynosi około 28 złotych netto. Nieco tańsze są markery do flipchartu od Sigma. Artykuły zawierają tusz na bazie wody, najlepiej sprawdzają się do prowadzenia prezentacji. W ofercie Makro są także markery permanentne, zdobione i lakierowane.

Dobre i sprawdzone zakreślacze produkuje firma Donau. Za komplet 6 sztuk zapakowanym w etui zapłacimy jedynie 14 zł. Texmarker Edding oferuje różnokolorowe zakreślacze wysoko odporne na zasychanie i posiadające ściętą końcówkę. Za około 2 złote kupimy artykuły biurowe przeznaczone do wszystkich rodzajów papierów. Markery te są także przystosowane do wydruków atramentowych. Pozorski Trade sprzedaje artykuły biurowe do zakreślania w różnych kształtach. W jednym modelu znajduje się kilka końcówek. Zestaw pięciu zakreślaczy w formie kwiatka oferuje firma Star.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *