Moje inspiracje biurowe

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Biuro moim drugim domem – powie wielu z Was… Statystyczny Polak z roku na rok spędza w pracy coraz więcej czasu… Dlatego współczesne powierzchnie biurowe powinny stwarzać możliwość odpoczynku. Niezmiernie ważny jest układ pomieszczeń, ustawienie akcesoriów komputerowych, wybór mebli i wszystko co składa się na wyposażenie biura. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest aranżacja biura według gotowego projektu. Warto zdecydować się na firmę, która zagwarantuje wsparcie w wyborze mebli, a także pomoże przy aranżacji przestrzeni. Zapraszam do obejrzenia galerii zawierającej moje inspiracje na urządzenie biura, które spełni kilka funkcji i na pewno poczujecie się w nim jak w domu.

1. Industrialny charakter biura – poczujecie się w nim jak na ulicy. Aranżacje przestrzeni zawierają bowiem akcenty stricte przemysłowe i stricte miejskie. Rury, lampy-reflektory, metal, stal i szkło – to elementy, których nie brakuje we wnętrzach loftowych. Największą ich zaletą jest przestrzeń i minimalizm.

źródło:pinterest
źródło:pinterest

2. Skandynawskie elementy w wyposażeniu biura – to styl glamour idealnie pasujący do firm związanych z designem, architekturą i projektowaniem. Minimalistyczne akcenty, dbałość o szczegóły i biało-czarna kolorystyka – tyle wystarczy, aby biuro stało się awangardową przestrzenią.

źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest

3. Multikolorowe korporacyjne aranżacje. W wielu firmach zatrudniających setki pracowników stawia się na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni i wykorzystanie każdego metra sześciennego na biura i inne meble. Najpopularniejszym obecnie sposobem aranżacji jest open space. Warto wprowadzić do takiego pomieszczenia kolorowe akcesoria biurowe, zaaranżować ścianę lub wyposażyć biuro w niekonwencjonalne krzesła.

źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest

4. Drewno w wyposażeniu biura. Na ścianie, na podłodze – drewno w wyposażeniu biura jest ponadczasowe. Nawiązuje do naturalności, stwarza klimat ogniska domowego i dobrze komponuje się z meblami (zarówno wykonanymi również z drewna, jak i tworzyw sztucznych, szkła i stali).

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *