Multikolorowe krzesła

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Pozostając w temacie mebli biurowych, dzisiaj proponuję nowoczesną aranżację przez zastosowanie gry kolorów w doborze krzeseł i foteli. Mam na myśli krzesła biurowe, które sprawdzą się w roli wygodnych siedzisk w poczekalni, w firmowych korytarzach oraz w sali konferencyjnej. Są szalenie kolorowe i niesztampowe. Idealnie pasują do nowoczesnych w biur w stylu minimalistycznym (minimalna ilość dodatków, maksymalne wykorzystanie barw).

Prostota i funkcjonalność

Styl minimalistyczny wkradł się ostatnio do wnętrz biurowych. Nowoczesne firmy stawiają na stworzenie wrażenia ładu, funkcjonalności oraz prostoty. W pomieszczeniu biurowym nie ma miejsca na niepotrzebne meble i akcesoria. Zdecydowany umiar w ozdobach i wyborze dodatków oraz czyste barwy – to wszystko zyskuje na popularności. Minimalizm we wnętrzu to także gra świateł i kolorów. Do jasnych i przestronnych wnętrz aranżacyjną kropką nad „i” będą oryginalne krzesła w nietuzinkowych barwach. Minimalistyczne wnętrza, w których zdecydowanie dominuje biel mogą wydać się zbyt monotonne. Sięgnijmy zatem to czyste i jaskrawe żółcie, zielenie i róże. Zabieg ten ożywi wnętrze i doda charakteru.

źródło:pinterest
źródło:pinterest

źródło:pinterest

Krzesła w barwach tęczy

Bardzo modne są krzesła, które przełamują surowość i powagę pomieszczeń. Genialnym rozwiązaniem aranżacyjnym są krzesła biurowe na kształt foteli na przezroczystych nogach, wyglądają tak jakby znajdowały się ponad ziemią. Równie interesujące modele to krzesła i fotele w awangardowych kształtach (np. przypominające postacie z filmów animowanych). Multikolorowe krzesła wyglądają szalenie niekonwencjonalnie w poczekalni i holu firmy. Idealnie komponują się z meblami biurowymi zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Najbardziej pasują do jasnych wnętrz, w których niewiele jest ozdób i dodatków w innym kolorze niż biały i beżowy.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *