Must have w twoim biurze

segregatory-akcesoriawbiurze-pl
segregatory-akcesoriawbiurze-pl

Blog o akcesoriach biurowych, a jak dotąd nie przyszłymi do głowy, aby sporządzić listę artykułów niezbędnych w każdej firmie. Dzisiaj postanowiłem skategoryzować akcesoria biurowe. Sprawdzić sam czego nigdy nie powinno zabrać „pod ręką”. To produkty, które przydadzą się i w małym i w dużym biurze. Pomogą utrzymać porządek, archiwizować ważne treści, tworzyć umowy i efektywnie prowadzić firmę. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie biura w domu lub wykonuje pracę na zlecenie zdalnie. I w takim miejscu akcesoria do pisania są niezbędne.

Wśród przyborów do pisania warto mieć zawsze pod ręką: długopisy, pióra (przydadzą się do podpisywania dokumentów i akt), zakreślacze (pozwolą zaznaczyć konkretny fragment i ułatwiają jego wyszukiwanie), cienkopisy (podkreślają tekst, mogą być kolorową alternatywą dla długopisów) i oczywiście ołówki (nieocenione od stuleci narzędzie do pisania i kreślenia). Przydadzą się także markery i korektory (w końcu robienie błędów jest pisane w ludzką naturę, korektor pozwoli je zatuszować).

segregator-esselte-akcesoriawbiurze-pl
segregator-esselte-akcesoriawbiurze-pl

W twoim biurze nie może zabraknąć artykułów papierowych. Najważniejszy jest papier do drukarki o odpowiedniej gramaturze i formacie. Poza tym przydadzą się innego rodzaju papiery biurowe, np. samokopiujący, kancelaryjny, fakturowy, wizytówkowy i samoprzylepny. Niezbędne są także koperty – zarówno te zwykłe, jak i bąbelkowe. Na pewno przydadzą się notesy, bloczki samoprzylepne i karteczki, bo pomagają planować pracę.

dziurkacze-profesjonalne-akcesoriawbiurze-pl
dziurkacze-profesjonalne-akcesoriawbiurze-pl

Do porządkowania i archiwizacji przydadzą się wam segregatory, dziurkacze, koszulki, zszywacze, teczki, ofertówki i aktówki. Na notatki i planowanie skuteczna będzie tablica korkowa lub magnetyczna. W każdym biurze przyda się kalendarz – i ten wiszący i ten książkowy.

mechanizm-skoroszytowy-akcesoriawbiurze-plmechanizm-skoroszytowy-akcesoriawbiurze-pl
mechanizm-skoroszytowy-akcesoriawbiurze-pl

Nie można zapomnieć o akcesoriach biurowych, które są na pozór niewidoczne. Taśmy klejące, pineski, znaczniki, rozszywacze czy spinacze – to gadżety, które powinniście mieć zawsze pod ręką.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *