Niezawodne taśmy do biura

źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl

Profesjonalne pakowanie jest kluczowym elementem każdego sprawnie funkcjonującego biura. Wielokrotnie mamy w nim do czynienia z zabezpieczaniem przedmiotów i dokumentów przed uszkodzeniem. W tym celu zaopatrujemy firmę w artykuły biurowe służące do wysyłki różnego rodzaju – od prostych kartonowych pudełek po ochronne pojemniki plastikowe. Bez względu na to w czym przesyłamy dokumenty, potrzebujemy solidnej taśmy klejącej. Najlepsze na rynku są taśmy dwustronne, taśmy wzmacniane, taśmy montażowe i taśmy przezroczyste. 

Klejenie jest wpisane w „naturę” pracownika biurowego. Jedni czynią to często (bo wynika to z ich specyfiki pracy), inni bardzo rzadko. Tak czy siak, chcemy, aby zrobić to szybko i efektywnie. Idealne do tego są przezroczyste taśmy Scotch® , ponieważ nigdy nie żółkną z upływem czasu i gwarantują naprawdę trwałe połączenie. Poniżej kilka sprawdzonych produktów od Scotch®

źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl
źródło:Makro.pl

Gama taśm biurowych
Taśmy używane w biurze możemy sklasyfikować na kilka grup. Pierwsza z nich (o której była już mowa) to taśmy przezroczyste. Znajdą one zastosowanie w biurze, w szkole, w pracowni malarskiej i przemyśle. To klasyczne modele taśm do pakowania, przypominające pierwsze taśmy wyprodukowane w latach 40. XX wieku w Szwecji (były to Scotch Tape, których świetność przypada na lata Zimnej Wojny w Europie). Drugą grupą taśm są produkty matowe o kanarkowym lub białym kolorze (szczególnie przydatne przy pakowaniu przesyłek w pracy). Dużą ich zaletą jest to, że nie pozostawiają śladów na kartonie i nie uszkadzają powierzchni. Firma Scotch oferuje także taśmy dwustronne i odklejane, które idealnie sprawdzają się podczas przygotowania materiałów konferencyjnych i wielu innych prac organizacyjnych firmy. Czwarty rodzaj taśm to modele do pakowania przesyłek w szarej, czerwonej, zielonej i niebieskiej kolorystyce. Na koniec warto wiedzieć, że lepszą przyczepność mają produkty na bazie kauczuku, natomiast te na bazie akrylu łatwiej się odklejają.

Podsumowując, chciałbym Wam zaproponować kilku producentów dobrych taśm biurowych. Na pewno powinien wymienić Sigmę i Aro ze względu na niską cenę produktu i wysoką jakość oferowanych akcesoriów biurowych do klejenie. Bezkonkurencyjny producent taśm do pakowania to oczywiście Scotch. Warte uwagi są modele pochodzące z kolekcji taśm PATTEXu i TESA TAPE. W ofercie producenta znajdują się niezwykle silne taśmy typu Power Tape Pattex oraz podajniki, którym chcę poświęcić nowy wpis.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *