Notatnik biurowy zawsze pod ręką

notatnikPoczątek roku to dobry czas na zrobienie porządków w notatkach w domu i w pracy. Zorganizowanie kilku zeszytów i bloczków wystarczy, aby uporządkować chaos w zapiskach i mieć je zawsze pod ręką. Szczególnie w pracy konieczne może okazać się „założenie” kilku zeszytów. Wystarczy przyjrzeć się pracy sekretarki, która powinna zapisywać do zeszytu numery otrzymanych faktur do poszczególnych działów firmy. W tej sytuacji jeden notatnik to za mało. Warto zastosować kod kolorystyczny, aby ułatwić sobie pracę w sekretariacie.

Artykuły papiernicze do notowania to cała gama produktów o różnych formatach, kształtach, wzorach i gramaturze. W ofercie wielu sklepów i hurtowni znajdziemy typowe bloki biurowe pozwalające wyrwać kartkę w każdym momencie. Warto mieć je zawsze pod ręką na biurku.notes Możemy w nim wykonywać „szybkie” notatki podczas rozmów telefonicznych z klientami oraz luźne zapiski pomysłów dotyczących projektów i szkoleń.

Wygodnym rozwiązaniem dla niektórych pracowników są kołonotatniki podzielone na kilka kolorystycznych części, co pozwala na selekcję różnotematycznych notatek. W każdym biurze przyda się także niejeden skorowidz, w końcu zdobywanie i zapisywanie kontaktów jest wpisane w specyfikę każdej firmy. Równie potrzebne mogą okazać się niewielkie notesy o formacie A5 i A6, które możemy schować do torby lub neseseru.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *