Nożyczki do papieru biurowego

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Czy wiecie, że nożyczki mają swój rodowód w starożytności? Już Egipcjanie używali specjalnego ostrza do dzielenia papieru na mniejsze części. Nożyczki są niezastąpione w każdym biurze i powinny znaleźć swoje stałe miejsce w szufladzie naszego biurka. Na rynku znajdziemy bogatą gamę produktów do cięcia papieru. Na pewno przyda nam się także nóż biurowy, jeżeli mamy do czynienia z przesyłkami wymagającymi rozcięcia. Poniżej znajdziecie moją propozycję artykułów biurowych do cięcia papieru. Większość z nich miałem okazję przetestować w firmie.
Najlepsze nożyczki jakie miałem w rękach posiadają ostrze tytanowe. Idealnie sprawdzają się do cięcia tektury, papieru, fotografii, kartonów i etykiet. Nożyczki o których mowa wyprodukowała firma Scotch oferujące w sprzedaży modele szkolne i biurowe. Te akcesoria biurowe przeznaczone są dla oburęcznych.

nożyczki z ostrzem tytanowym Scotch (źródło:makro.pl)
nożyczki z ostrzem tytanowym Scotch (źródło:makro.pl)

W każdym biurze sprawdzą się proste i małe nożyczki z ostrzem ząbkowatym. Uniwersalne modele mogą być wykorzystane do lekkich prac biurkowych. Ostrza nożyczek wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zakończone ząbkami. Dzięki temu zapobiegamy wysuwaniu się ciętego materiału. Nożyczki Wedo są równie łatwe i dokładne w użyciu. Ergonomiczny kształt gwarantuje ograniczone zmęczenie dłoni.

nóż biurowy Bantex (źródło:makro.pl)
nóż biurowy Bantex (źródło:makro.pl)

Nóż biurowy to kolejne akcesorium do cięcia, które polecam wszystkich pracownikom, którzy zajmują się wysyłką i odbieraniem poczty. Porządne i solidne ostrze przetnie każdą paczkę. Dobrej jakości nożyk firmy Bantex posiada ostrze ze stali nierdzewnej z możliwością wymiany. Nożyk jest wyjątkowo ostry. Trzeba uważać, aby uniknąć skaleczenia.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *