O ekstra mocnym dziurkaczu

dziurkacz Leitz (źródło: makro.pl)
dziurkacz Leitz (źródło: Makro.pl)

Mocne dziurkacze mogą zdziałać cuda. Tylko jaki producent tych artykułów biurowych oferuje solidne dziurkacze? Z tym będzie już trochę trudniej. Niby zwykły i niewymagający taki sobie dziurkacz nie musi być specjalnie drogi, pochodzić z limitowanej kolekcji i mieć oryginalny design. Mimo tego, decydując się na zakup niesprawdzonych i często bardzo tanich modeli, możemy narazić codzienny rytuał dziurkowania na niepowodzenie. Dzisiaj prezentuję Wam kilka modeli, które sprawdziłem i mogę polecić wszystkim pracownikom biurowych. Nieskazitelnie ostre urządzenie sprawdza się w każdej pracy.


Bezkonkurencyjny na polskim rynku artykułów biurowych jest dziurkacz Leitz. Nie wiem czy kojarzycie tę firmę produkującą narzędzia stolarskie i wiertła. Leitz sprzedaje także dziurkacze długoramienne, które spełnią swoje zadanie w firmie, w której codziennie dziurkuje się tysiące kartek. Tego rodzaju akcesorium to kompan segregatora i teczki. W mojej pracy dziurkacz jest niezbędny do archiwizacji dokumentów. Zdarza mi się przedziurkować nawet 250 kartek na raz! Serio! To nie żart! Leitz sprzedaje modele, które jednorazowo przedziurkują nawet połowę ryzy papieru. Ostre wykończenie dziurkacza jest zabezpieczone. Mamy gwarancję bezpiecznej pracy i możemy bez wysiłku wykonywać codzienną czynność.

dziurkacz leitz
dziurkacz Leitz przystosowany do „cięcia” maksymalnie 25 kartek  (źródło:Makro.pl)

Dużą zaletą tego modelu jest posiadanie antypoślizgowej podstawki, która także zabezpiecza przed zarysowaniem mebli. U mnie dziurkacz jest schowany w szufladzie, wyciągam go gdy tylko zacznę codzienne archiwizowanie faktur.

O czym warto pamiętać przy dziurkowaniu? Ja zawsze zwracam uwagę na to, aby kartki leżały równo, wtedy format otworów będzie estetyczny i dostosowany do ringów w segregatorze.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *