O kleju słów kilka… tym biurowym… oczywiście

klej_w_aerozolu_Scotch (źródło:makro.pl)
klej_w_aerozolu_Scotch (źródło:makro.pl)

Sztyft, aerozol, płyn, tuba a może pędzelek – oferta akcesoriów biurowych do klejenia jest bardzo bogata. Jedno jest pewno – trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie firmy bez posiadania tego akcesorium. Dziś o nowoczesnych klejach biurowych, które są przede wszystkim łatwo zmywalne, posiadają precyzyjnie wykonane opakowanie i najważniejsze – ułatwiają precyzyjnie aplikowanie na papier. Kleje w aerozolu i w płynie – to o nich dziś mowa!

Wersja płynna

Masz dość aplikowania kleju na papier lub teksturę za pomocą palca? W końcu producenci akcesoriów biurowych pomyśleli o wygodnym kleju w płynie, który może być nakładany przez pędzelkową końcówkę, która pozwala na precyzyjnie nanoszenie substancji na materiał. Tego rodzaju kleje sprawdzą się na pewno podczas łączenia tektury, fotografii a nawet styropianu. Na rynku znajdziemy także modele posiadające gąbczastą końcówkę, które są wygodne podczas klejenia dużych powierzchni. Godny polecenia producent klejów w pędzelku to Pentel.

klej-w-pędzelku-Pentel (źródło:makro.pl)
klej-w-pędzelku-Pentel (źródło:makro.pl)

Wersja w sprayu

Chcesz szybko przykleić większą powierzchnię? Zdecyduj się na zakup kleju w aerozolu. Nie pozostawia żadnych śladów. Chyba najlepiej sprawdzi się do łączenia lekkich elementów takich jak bibuła czy papier czerpany. Godny polecenia marka produkująca tego rodzaju kleje to Scotch – najbardziej zaufana i znana w świecie dzięki ofercie solidnych artykułów biurowych.

Największą zaletą klejów w aerozolu i w pędzelku jest łatwość stosowania. Na ten aspekt zwracam szczególną uwagę podczas zakupu wyposażenia biura. Ponadto ważnym kryterium jest także szybkość zasychania i łatwość w usuwaniu. Wszystkim klejącym częściej i nie klejących pracownikom biurowym życzę przyjemnej pracy!

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *