Organizery na biurko

Przyborniki i organizery nabiurkowe Fellowes Przybornik na biurko Earth 8011201Czyste biurko jest wizytówką każdej firmy. Permanentny bałagan w papierach, sterta niepoukładanych dokumentów oraz różnego rodzaju długopisy, niekoniecznie piszące – to wszystko świadczy o chaosie w pracy i braku organizacji. Czasami do archiwizacji różnych artykułów biurowych potrzebujemy niewielkiego gadżetu, aby wszystkie znalazły się we właściwym miejscu. Rozsądnym rozwiązaniem dla wielu biur jest zakup przyborników na biurko. Artykuły służą do przechowywania długopisów, karteczek samoprzylepnych, piór, wizytówek i wielu innych akcesoriów potrzebnych nam na co dzień w pracy biurowej. Poniżej prezentuję kilka ciekawych modeli organizerów.

Elegancki organizer na biurko z drewna pasuje do pomieszczeń kancelaryjnych, rachunkowego i adwokackich. Minimalizm i prostota – tak w dwóch słowach można scharakteryzować brązowy przybornik w kolorze drewna z jabłoni. Obrotowy przybornik na biurko posiada dwie przegródki i szufladę. Od spodu znajduje się podkładka chroniąca przed rysowaniem powierzchni biurka. Drewniany przybornik to idealny pomysł na prezent dla szefa lub prezesa.

organizer

Kolorowy przybornik na biurko marki HAN Rondo to tańszy zamiennik dla artykułów drewnianych. Kupimy już go za około 35 złotych w hurtowni Makro Cash&Carry. Pasuje do każdego biurka, wykonany z poliestru, posiada dwie wysokie oraz 6 mniejszych przegródek na artykuły biurowe. Możemy w nim umieścić karteczki, długopisy, pióra, linijki i inne drobne akcesoria.

przybornik-makro

Nieco innym organizerem jest przybornik szufladowy Post-it. Przypomina otwarte pudełko posiadające wiele przegródek na artykuły biurowe. Możemy umieścić w nim karteczki, taśmę bezbarwną, spinacze, szpilki, gumki do ścierania, klej i mechanizm skoroszytowy – czyli wszystkie drobne akcesoria, które zwykle znikają w wielu biurach w tempie błyskawicznym.

organizer-do-szuflady

Na rynku znajdziemy także organizatory na biurko posiadające tylko przegródki na długopisy lub wizytówki. Najtańsze przyborniki wykonane z poliestru lub plastiku kupimy już za kilkanaście złotych. A Wy jaki przybornik wybieracie na swoje biurko?

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *