Oświetlenie LED w biurach

oświetlenie-ledowe-akcesoriawbiurze-plOświetlenie ledowe staje się coraz bardziej popularne w przestrzeni biurowej. Nowatorskie rozwiązania nie tylko służą celom estetycznym, ale i energooszczędnym. W porównaniu do zwykłych żarówek, ledowe nie emitują promieni ultrafioletowych. Najnowocześniejsze lampy LED wypuszczające białe światło. To produkty wyróżniające się na rynku długim okresem użytkowania.  Żarówki LED są coraz tańsze, kupimy je już za około 30 zł – taki jednorazowy wydatek naprawdę się opłaca. Pod pływem oświetlenia LED biuro przechodzi wizualną przemianę. System LED pozwala na tworzenie kilku efektów za pomocą wielokolorowych diod.

LED = energooszczędność
Żarówki LED są konstrukcyjnie proste, bo zawierają tylko niewielkie diody świecące w dowolnym kolorze pod napięciem do 24 V. W lampach diodowych można zastosować diody klasyczne oraz niestandardowe, nazywane diodami LED SMD. Żarówki LED ją ekologiczne, ponieważ możemy poddać je recyklingowi oraz energooszczędne. Światło pochodzące z LED jest bezpieczna dla człowieka w zakresie fal widzialnych. Stosując oświetlenie ledowe w pracy, dbamy o nasze zdrowie. Produkty powstałe w oparciu o technologię LED nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak rtęć i ołów.

światło-w-pracy-akcesoriawbiurze-pl

Ledowe efekty wizualne
Oświetlenie ledowe w biurach dostarcza dużo białego światła i zapewnia przyjemny nastrój. Energetyczne światło pochodzące z lampki może dodawać energii w pochmurne, jesienne dni. W biurach najlepiej możemy zastosować zestawy sufitowe, aby wprowadzić dobrą atmosferę w pracy. Za pomocą kolorowych diod można zaaranżować gwiezdne niebo. Istotnym elementem jest oświetlenie główne, które warto zapewnić w biurze za pomocą paneli ledowych. Podświetlone w ten sposób elementy biura i wyeksponowane regały zyskują na atrakcyjności. Żarówki ledowe rozgrzewają się od razu, niezależnie od temperatury w pomieszczeniu. W kilka sekund w biurze robi się jasno i przytulnie.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *