Papier do wizytówek

źródło:www.kartony.net
źródło:www.kartony.net

Kolejny produkt, który mogę polecić z czystym sumieniem od Emerson to papier kolorowy. Tani i sprawdzony artykuł biurowy przyda się w każdym biurze do sporządzenia atrakcyjnych wizytówek, materiałów reklamowych i tworzenia prezentacji. Równie elegancki i może bardziej reprezentacyjny jest papier do wizytówek. W moim biurze również znajdzie się miejsce na tego rodzaju artykuły papierowe. Ozdobne i dekoracyjne elementy papierowe idealnie sprawdzają się do tworzenia zaproszeń.

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Mnie osobiście najbardziej podoba się papier wizytówkowy z wyraźnym tłoczeniem. Na rynku jest on dostępny w kolorze białym lub kremowym. O dziwo znajdziemy produkty, które możemy przeznaczyć i do drukarek laserowych i do drukarek atramentowych. Możemy zaprojektować swoją wizytówkę szybko i sprawnie – korzystając z szablonu lub szukając inspiracji w sieci. Własnoręcznie zrobiona to prawdziwy powód do dumy.

Równie elegancki jest papier wizytówkowy czerpany, który sprawdza się najczęściej do projektowania zaproszeń. Wszelkiego rodzaju dokumenty przygotowane na takim papierze wyglądają również elegancko. Tego rodzaju papier możemy wykorzystać na specjalne okazje, np. gdy potrzebujemy przygotować materiał w najlepszej „oprawie”. Obecnie bardzo popularne są papiery metalizowane, które są wyjątkowo wygładzone i intensywne. Ciekawie wyglądające są papiery perłowe, możemy je wykorzystać do tworzenia wizytówek i zaproszeń.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *